Scitec Lactase Enzyme 100 kapslí

Oblíbený a akční výrobek Scitec Lactase Enzyme 100 kapslí s osvědčenou značkou Scitec Nutrition jednoduše naleznete zde teď právě v akci. Nyní lze objednat jen za 289 Kč
Cena: 289 Kč

Lactase Enzyme od Scitec podporuje trávení laktózy! Scitec Lactase Enzyme je výživový doplněk s obsahem trávicího enzymu laktáza.

Laktáza je trávicí Enzym (beta-galaktosidáza), podílející se na trávení mléka a obsahu laktózy v mléčných produktech na neškodné jednoduché cukry, glukózu a galaktózu. Osoby, u kterých se tento Enzym v organismu neprodukuje, nedokážou laktózu plně využít, což může mít nepříjemné příznaky. Enzym Laktáza napravuje trávení laktózy u osob, které mají potíže s trávením laktózy. * LACTASE ENZYME je ideálním doplňkem pro ty, kteří by rádi využili pozitivní účinky syrovátkové bílkoviny, kaseinu, kaseinátu nebo jiných bílkovin, avšak jsou citliví na laktózu. V průměru je k trávení 10-13 gramů laktózy potřebných 2500 FCC jednotek. Pro osoby s velmi vysokou citlivostí na laktózu se 100%ní potřebou podpory trávení se doporučuje ke každému jídlu přijmout 10 000 FCC jednotek. Jen 2 LACTASE ENZYME kapsle toto množství enzymu zajišťuje!

* Vědecky dokázané tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

V bodech:

  • až 5000 FCC jednotek laktázy na jednu kapsli
  • zlepšuje trávení laktózy

Lactase Enzyme je ideálním doplňkem pro ty, kteří by rádi využili pozitivní účinky syrovátkových proteinů, kaseinu nebo mléčných bílkovin. Doporučený příjem k 10 až 13 g laktózy je 2500 FCC jednotek laktázy. Pro osoby s velmi vysokou citlivostí na laktózu se doporučuje ke každému jídlu přijmout 10 000 FCC jednotek (2 tobolky).

Doporučené dávkování:

  • Užijte 1 kapsli ke každému jídlu s obsahem laktózy, včetně syrovátky, kaseinu, jakož i nápojů s obsahem kaseinu.
  • 1 kapsle obecně postačí ke strávení 20-26 g laktózy. Toto množství laktózy odpovídá cca. 400 ml mléka.

Upozornění: Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Nutriční hodnoty Scitec Lactase Enzyme 100 kapslí:

1 kapsle
Laktáza 5000 FCC

Složení:

Plnivo (mikrokrystalická celulóza), hovězí želatina, mikrogranulovaná-galaktosidáza (Tolerase ™ L laktáza), barvivo (oxid titaničitý).

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top