Scitec Maltodextrin 2000g

Tento akční a ve slevě kus Scitec Maltodextrin 2000g od výrobce Scitec Nutrition pořídíte zrovna opravdu výhodně. Nabídky od 279 Kč
Cena: 279 Kč

Maltodextrin od Scitec je technicky složený sacharid, pocházející z kukuřice. Vstřebatelností je podobný glukóze, je rychle a snadno stravitelný. Komplexní sacharidy pro rychlé dodání energie a lepší regeneraci

Scitec Nutrition Maltodextrin je komplexní sacharid vyrobený z kukuřičného škrobu. Je zdrojem rychle a lehce stravitelných sacharidů, které jsou vstřebatelností podobné glukóze. Rychle vstřebatelné sacharidy doplňují zásoby glykogenu před výkonem, slouží jako zdroj energie během tréninku a zlepšují regeneraci po fyzické aktivitě. Maltodextrin má mírně nasládlou chuť a nezpůsobuje žádné žaludeční problémy. Je dobře rozpustný ve vody a lze jej tak přidat do jakéhokoli oblíbeného nápoje.

Scitec nutrition Maltodextrin v bodech:

  • ideální zdroj energie při fyzické zátěži
  • vysoký glykemický index
  • nezpůsobuje zažívací potíže
  • mírně nasládlá chuť
  • dobrá rozpustnost

Doporučené dávkování Scitec Maltodextrin:

  • Rozmíchejte 1 dávku (3 polévkové lžíce = 30 g) ve 250 ml vody nebo jiném oblíbeném nápoji. V tréninkové dny užijte 1 dávku do 4 hodin po intenzivním tréninku nebo během něj. V den odpočinku po intenzivním tréninku užijte 1 dávku ráno po probuzení.

Upozornění: Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Nutriční hodnoty Scitec Maltodextrin 2000g:

ve 100g ve 30g
Energetická hodnota 1615 kJ 485 kJ
380 kcal 114 kcal
Tuky 0 g 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 95 g 29 g
Z toho cukry 9 g 2,7 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0 g 0 g

Složení:

Maltodextrin 100%.

Alergeny:

Neobsahuje.

Další produkty z kategorie Gainery

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top