Sedco Bedýnka aerobic step SP1013 90x37x15-25 cm

Oblíbený a kvalitní produkt Sedco Bedýnka aerobic step SP1013 90x37x15-25 cm pocházející od značky Sedco snadno seženete na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Cena od 1319 Kč
Cena: 1319 Kč

Trénink na aerobic-step bedýnce posilujete cévní systém, ale také nohy, srdce, plíce a dává Vám možnost procvičit horní část těla. S aerobním stepperem můžete své tréninky zpestřit a zprofesionalizovat + celkově svůj trénink obohatit o různé cviky. Zlepšíte si koordinaci, kondiční vytrvalost a výdrž u různých kardio-cvičení.
Tato multifunkční bedýnka je výškově nastavitelná, takže si trénink můžete nastavit tak intenzivně, jak jen potřebujete. Široká platforma zajišťuje stabilitu a protiskluzová horní vrstva s drážkováním poskytuje větší pohodlí a dodává jistotu bezpečnosti při cvičení. Při cvičení spodní části těla Vám speciální povystouplé drážkování zajistí i lepší prokrvení chodidel, než u běžných step-bedýnek.

Samotným cvičení na stepu máte možnost zesílit zejména svaly stehen a lýtek, vypracovat břišní svaly, bederní svaly a svaly hýžďové. Tento typ cvičení také efektivní pomáhá při hubnutí.

Technický popis:
– Možnosti nastavení výšky pomocí bloků
– Rozměry: 90×36
– Nastavitelná výška: 15/20/25 cm
– Nosnost 200kg
– barva: červenočerná
– Protiskluzový povrch
– Snadno složitelná a skladná
– Rychlé prohození výškových úrovní dle potřeby a typu cvičení

Další produkty z kategorie Stepmůstky

Další produkty od výrobce Sedco


Top