Sedco Mini-stepper AB207

Tento diskontní výrobek Sedco Mini-stepper AB207 od známé společnosti Sedco snadno pořídíte tady nyní skutečně výhodně! Nabídky již od 1109 Kč
Cena: 1109 Kč

Praktický, skladný ministepper. Ministepper Sedco AB efektivně posiluje hýžďové svalstvo a celkově svalsy dolních končetin, přičemž současně zlepšuje kondici a srdeční oběhový systém. Součástí tohoto balení naleznete také expandery, které lze připevnit ke stepperu a rozšířit tak svůj trénink o další možné cviky na horní část těla. Ministepper je skvělou alternativou pro lidi, kteří nechtějí strávit dlouhé hodiny v tělocvičně a díky velikosti stroje a jednoduchému používání na něm můžete cvičit kdykoliv – třeba i při sledování televize. Přístroj simuluje pohyb po schodech, zároveň je však šetrný pro klouby, jelikož se o zařízení s nízkým dopadem, které nezpůsobuje otřesy nebo trhnutí na kloubech.

Odpor šlapání tvoří hydraulické tlumiče, díky kterým je stroj tichý a pohyb na něm plynulý. Široké pedály mají strukturovaný povrch, který Vám poskytne bezpečnost i lepší prokrvení chodidel. Obtížnost cvičení si můžete nastavit podle svých představ – odpor pedálů změníte otočným kolečkem. Svůj výkon můžete sledovat na LCD displeji, který ukazuje všechny potřebné informace.

Technický popis:
– výrobce: Sedco
– malý LCD display zobrazuje všechny potřebné informace
– systém odporu – hydraulické tlumiče
– protiskluzové nášlapné plochy
– rozměry stepperu (d x š x v): 38 x 30 x 20 cm
– max. zatížení: 100 kg
– barevný design
– skladný
– součástí balení také expandery

Další produkty z kategorie Steppery

Další produkty od výrobce Sedco


Top