Sherwood Code TMP 1 SR

Tento nejprodávanější výrobek Sherwood Code TMP 1 SR od značky Sherwood seženete na našich stránkách téměř zdarma! Akční ceny od 3599 Kč
Cena: 3599 Kč

Kalhoty Sher-Wood Code TMP 1 SR jsou určeny pro hráče, kteří se chtějí pohybovat bez omezení a zároveň si být jistí výbavou, která je ochrání. • Viconic Impact Protection – 3D tvarovaný, mimořádně pružný materiál určený pro ochranu před opakované nárazy do kyčlí a páteře. Jeho patentovaná struktura umožňuje vynikající proudění vzduchu a volný pohyb bez obětování ochrany.
• Customizable Impact Protection – Přizpůsobitelné a odnímatelné součásti, které umožňují individuální přizpůsobení a úroveň ochrany. Přizpůsobitelné komponenty zahrnují +1″ zip, břišní vycpávku, vycpávku kostrče a páteře.
• Comfort Wrap – Zvýšené pohodlí břišního polštářku a chrániče páteře, stejně jako sametový PU obal podél ledvinových polštářků, který minimalizuje tření, které by mohlo způsobit nepohodlí.
• COP-r29 – Antimikrobiální podšívka v oblasti ledvin, břicha, páteře a kostrče, která vědecky prokazatelně snižuje výskyt bakterií a mikrobů způsobujících zápach. Ve vláknech tkaniny jsou vloženy měděné částice, které zůstávají účinné po celou dobu životnosti vložek, aby se zajistilo, že bakterie neubývají.
• E-Flow Foam – Zcela nová vložená pružná pěna, která usnadňuje pohyblivost a podporuje proudění vzduchu.
• All New Belt and Belly Pad Design – Zcela nový patentovaný systém polstrovaných pásů s rychloupínacím a nastavovacím systémem a elastickou strečovou zónou. To umožňuje vertikální nastavení břišní vycpávky a zároveň poskytuje hráči větší pohodlí.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Sherwood


Top