Sizeandsymmetry arašídové máslo s kakaem, kokosem a medem 500 g

Tento akční a ve slevě výrobek Sizeandsymmetry arašídové máslo s kakaem, kokosem a medem 500 g od známé společnosti Sizeandsymmetry snadno můžete najít zde za výprodejovou cenu! Cena od 199 Kč
Cena: 199 Kč

Máslo obsahuje pouze to nejkvalitnější kakao, které je dnes považováno za velmi silný antioxidant, ale také na vítamíny bohatý včelí med a kokosový tuk se zastoupení MCT mastných kyselin nemetabolizujících se na tělesný tuk.

Arašídové máslo Sizeandsymmetry obsahuje pouze to nejkvalitnější kakao, které je dnes považováno za velmi silný antioxidant, ale také na vítamíny bohatý včelí med a kokosový tuk se zastoupení MCT mastných kyselin nemetabolizujících se na tělesný tuk. Chcete-li tak ochutnat opravdovou ořechovo-kakaovou pochoutku, toto arašídové máslo je tou ideální volbou.

Za sucha pražené arašídové máslo v čokoládové příchuti obohacené o benefity kokosového oleje a přírodního medu je opravdovým lákadlem a všech milovníků zdravé alternativy čokolády. Přirozená kakaová chuť v kombinaci jemnosti medu, kokosového oleje a kvalitních arašídů nabízí chuť, kterou jsme doposud u arašídových másel neměli možnost poznat.

Arašídové máslo Sizeandsymmetry v čokoládové příchuti obsahuje vysoký podíl kvalitních rostlinných tuků s minimálním zatížením nasycenými tuky – mastnými kyselinami. Obsahuje převahu mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin z řad omega 3 a omega 6, které mají výrazné zdravotní benefity, dokáží snižovat celkový i LDL cholesterol, a brání tak rozvoji kardiovaskulárních a zánětlivých onemocnění. Je také bohatým zdrojem zdravých tuků, které snižují celkový objem stravy nutné k pokrytí energetických potřeb, a mohou velmi vhodně ve vašem jídelníčku nahradit tuky pocházející z nevhodných zdrojů.

Původ surovin:

  • Med – Česká Republika
  • Arašídy – Argentina
  • Kokos – Vietnam, Indonésie a Filipíny
  • Kakao – Holandsko

Doporučené dávkování

  • 1 dávka = 2 polévkové lžíce, kdykoliv během dne

Nutriční informace

Bílkoviny 13,4 g
Sacharidy 18,3 g
Z toho cukry 2,9 g
Tuky 60,9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 12,5 g
Vláknina 6,2 g
Energetická hodnota 2655,7 kJ
Energetická hodnota 635,8 kcal
Sůl 0 g

Složení

  • 100% nasucho pražené arašídy 81 %, včelí med, kokosový olej, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku.

Informace

  • Neobsahuje žádné přidané látky (soli, oleje, konzervanty). Skladujte na suchém a tmavém místě. Olej na povrchu je přirozeným jevem. Alergeny vyznačeny tučně ve složení. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Výrobce: Trademarc GmbH, Schweigerstraße 10, 81541 München, Německo

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Sizeandsymmetry


Top