Spokey BUFF PRO Trekové brusle regulovatelné, růžovo-modré

Ve slevě tento kus Spokey BUFF PRO Trekové brusle regulovatelné, růžovo-modré s osvědčenou značkou Spokey snadno pořídíte tady a teď opravdu výhodně! Nabídka od 1126 Kč
Cena: 1126 Kč

Trekové brusle Spokey BUFF PRO:

jsou ideálním řešením pro děti – díky regulovatelné velikosti botičky, brusle rostou spolu s dětmi

kvalitní ABEC7 ložiska, díky nimž brusle vydrží několik sezón

– navrženy pro bezpečnou jízdu plnou dětské radosti!

Trekové brusle jsou skvělé pro každodenní pohyb. Vše, co potřebujete, je parková alej, chodník nebo cesta na sídlišti – na trekových bruslích Spokey BUFF PRO můžete jezdit téměř kdekoliv! Skvělé se hodí také jako dárek.

Rostou spolu s dětmi

Pokud chcete ve svém dítěti probudit vášeň pro sport, vsaďte na regulovatelné trekové brusle Spokey BUFF PRO! Díky možnosti nastavení velikosti botičky, si nemusíte dělat starosti s výběrem velikosti – u modelu Spokey BUFF PRO můžete rychle a bezproblémově nastavit potřebnou velikost, která vám umožní optimálně přizpůsobit botu noze. A co víc – trekové brusle rostou spolu s vašim dítětem, díky čemuž nebudete muset kupovat každý měsíc nové brusle! Je to vynikající řešení pro ty, kteří stále rostou i pro ty, kteří mají velikost „na rozhraní“.

Víme, jak důležitá je bezpečnost během sportovní aktivity, a proto jsme vynaložili veškeré úsilí, aby trekové brusle Spokey BUFF PRO poskytovaly bezpečí a stabilitu. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Precizně vyrobená ložiska ABEC7 a kolečka s tvrdostí 82A umožňují hladkou a pohodlnou jízdu. A co víc, pohlcují část vibrací při jízdě po nerovném povrchu.

Trojitý systém zapínání: tkaničky, suchý zip a dvojitá spona zaručují nejen optimální přizpůsobení nohám, ale především nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Trekové brusle Spokey BUFF PRO jsou nejen kvalitní a komfortní během jízdy, ale mají také jedinečný design!

rozměr / délka vložky v cm

30-33: 18 – 20,5 cm

34-37: 21,5 – 24 cm

38-41: 24,5 – 27 cm

Parametry:

regulovatelné

materiál: PP

podvozek: PP

ložiska: ABEC7

kolečka: PU, 82A

max. hmotnost uživatele: 60 kg

určeno pro rekreační jízdu

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Spokey


Top