Spokey Fatty

Výjimečný a žádaný kus Spokey Fatty od výrobce Spokey získáte zde teď právě za akční cenu. Nyní za akční cenu 667 Kč
Cena: 667 Kč

Samonafukovací karimatka Spokey FATTY:

– díky vynikající tepelné izolaci, poskytuje nejvyšší komfort spánku

– nafoukne se sama – po otevření vzduchového ventilu se její vnitřek naplní sám

– je velká (180 x 50 cm), odolná a pohodlná

Spokey FATTY je samonafukovací karimatka, která je ideálním řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým karimatkám a či velkým nafukovacím matracím. Je to skvělý kamarád během výletů – poskytuje nejvyšší komfort spánku, vynikající izolaci od země a optimální podporu těla při ležení.

Samonafukovací

Karimatka se nemusí nafukovat – po otevření vzduchového ventilu se její vnitřek naplní sám. Proces je automatický, není nutné nafukovat produkt pomocí pumpičky nebo kompresoru. To vám ušetří spoustu času i energie během dlouhého cestování, výletů, kempování či horských dobrodružství.

Pohodlný spánek na cestách!

Samonafukovací karimatka Spokey FATTY poskytuje nejvyšší komfort spánku. Po nafouknutí je možné dosáhnout podobného efektu jako během odpočinku v posteli. Její tloušťka (5 cm) poskytuje vynikající izolaci od země. Skvěle se osvědčí během kempování!

Kvalita a pohodlí používání

Karimatka FATTY byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž má zvýšenou odolnost proti poškození a roztržení. Její rozměry 180 x 50 cm poskytují vynikající pohodlí a tloušťka 5 cm je ideální vrstvou izolace od země. Samonafukovací karimatka Spokey FATTY poskytuje opravdové pohodlí během spánku a má vysoký stupeň tepelné izolace (R-Value 2,5), což poskytuje dokonalou ochranu před chladnými povrchy.

Parametry:

materiál: polyester 190T

ventil: PVC

výplň: PVC

rozměry: 180 x 50 cm

tloušťka: 5 cm

rozměry po složení: 56 x 12 cm

baleno v obalu

hmotnost: 1400 g

Informace pro velkoodběratele:

balení: 8 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 1.38000 kg

Další produkty z kategorie Karimatky

Další produkty od výrobce Spokey


Top