Spokey FITBALL Gymnastický míč, 75 cm, zelený

Designový produkt Spokey FITBALL Gymnastický míč, 75 cm, zelený od kvalitní značky Spokey jednoduše pořídíte u nás právě se slevou. Aktuálně v akci za 281 Kč
Cena: 281 Kč

Gymnastický míč Spokey FITBALL, 75 cm:

– balení obsahuje praktickou pumpičku, která vám pomůže rychle a snadno nafouknout míč

– umožňuje provádět cviky, které mají pozitivní vliv na formování postavy, fyzickou kondici a pomáhají při spalování tělesného tuku

– je to dokonalá náhrada židle, protože sezení na míči si vyžaduje správné držení těla

Gymnastický míč je skvělou volbou pro domácí cvičení. Díky němu si zpestříte trénink a zapojíte do práce téměř všechny svaly. Spokey FITBALL je míč, který poskytuje vynikající podporu při univerzálních rozvojových aktivitách. Může také nahradit židli doma nebo v kanceláři – sezení na míči vyžaduje správně držení těla.

Dva v jednom – cvičte a odpočívejte s gymnastickým míčem

Použití gymnastické míče je skvělý způsob, jak zpestřit domácí trénink. Zdánlivě snadno vypadající cvičení přinášejí skvělé výsledky. Pomohou vám vytvarovat postavu, vytvořit si zdravé návyky a udržet se v dobré fyzické kondici. Spokey FITBALL také rozvíjí rovnováhu a nutí vás ke správnému držení těla. Proto jej lze využít i jako rehabilitační pomůcku nebo židli, která uleví páteří během dlouhých hodin strávených v kanceláří nebo doma při počítači.

Jednoduchý a efektivní trénink pro každého

Gymnastický míč Spokey FITBALL umožňuje vykonávat cviky, které jsou snadné a vhodné pro začátečníky, s nízkou intenzitou pro seniory a ideální během rehabilitace. Trénink s použitím gymnastického míče nezatěžuje klouby, zlepšuje rovnováhu a posiluje svaly. Je také ideální pro meditace či tonizační cvičení. Co víc si přát? Vše, co potřebujete, je trocha volného místa doma, abyste moli začít cvičit.

longdesc=Balení obsahuje praktickou pumpičku

Gymnastický míč Spokey FITBALL je vyroben z materiálu, který zabraňuje klouzání. Tento efekt navíc posilují pásky, jenž jsou vedeny po celém obvodu míče. Díky tomu můžete bezpečně provádět cviky, u kterých je omezen kontakt se zemí (např. podpor na rukou). U modelu FITBALL se využívá Anti-Burst systém, který v případě propíchnutí nebo přetlaku míče pomalu vypouští vzduch ven. To je nesmírně důležité pro bezpečnost – uživatel tak získá dostatek času na reakci (sesednutí z míče). Balení obsahuje i praktickou pumpičku, se kterou snadno a rychle míč nafouknete.

Jak vybrat správnou velikost míče?

Gymnastický míč Spokey FITBALL je vyroben ve třech velikostech (průměrech): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pro maximalizaci efektu cvičení, zvolte velikost míče podle vaší výšky:

– průměr míče 55 cm – výška postavy 150–165 cm

– průměr míče 65 cm – výška postavy 160–175 cm

– průměr míče 75 cm – výška postavy 175–190 cm

Úhel mezi stehny a horní části těla, a úhel mezi stehny a lýtky by měl být 90 stupňů s volně položenými chodidly na zemi. Takto správně zvolená velikost míče je ideální pro sezení na míči.

longdesc=Parametry:

materiál: PVC, protiskluzový

vysoká kvalita

dlouhá životnost míče

průměr: 75 cm

systém Anti-Burst

maximální hmotnost uživatele: 120 kg

v sadě: pumpička

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 1.00000 kg

Další produkty z kategorie Gymnastické míče

Další produkty od výrobce Spokey


Top