Spokey HALF FIT 2v1 Masážní gymnastický míč, 65 cm, modrý

Levný produkt Spokey HALF FIT 2v1 Masážní gymnastický míč, 65 cm, modrý od oblíbené značky Spokey jednoduše seženete zde teď za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 343 Kč
Cena: 343 Kč

Masážní gymnastický míč 2v1 Spokey HALF FIT, 65 cm:

perfektní náhrada klasické židle – sezení na gymnastickém míči vyžaduje správné držení těla

Anti-Burst systém, díky kterému v případě propíchnutí nebo přetlaku míče dochází k pomalému uvolňování vzduchu

– lze využít i během cvičení stimulujících krevní oběh – jedna polovina míče má hladký povrch a druhá polovina je s masážními výstupky

ulevuje páteří během dlouhého dne v kanceláří nebo doma u počítače

balení obsahuje praktickou pumpičku, která vám umožní rychle a pohodlně nafouknout míč

Gymnastický masážní míč 2v1 Spokey HALF FIT je vyroben z neklouzavého materiálu. Tomu napomáhají i obvodové pruhy na jedné polovině míče a masážní výstupky na druhé polovině. Hlavním úkolem masážních výstupku je stimulovat krevní oběh a masírovat tělo, což vede k rychlejší regeneraci svalů! V masážním gymnastickém míči 2v1 Spokey HALF FIT je použit systém Anti-Burst, který v případě propíchnutí zajišťuje pomalé a postupné uvolňování míče. To je velmi důležité pro bezpečnost uživatele, který tak získá čas na reakci (sesednutí z míče).

Cvičte, odpočívejte a stimulujte krevní oběh s gymnastickým míčem

Spokey HALF FIT to je míč, který poskytuje vynikající podporu během různých cvičení. Je také skvělou náhradou klasické židle v kanceláří nebo doma – sezení na míči vyžaduje správné držení těla. Gymnastický míč HALF FIT také rozvíjí rovnováhu. Lze jej využít nejen během cvičení či rehabilitace, ale také jako židli, která uleví páteří během dlouhých hodin strávených v kanceláří nebo doma u počítače. Část míče s masážními výstupky stimuluje krevní oběh už i při malých pohybech.

Dodáván s praktickou pumpičkou

Použití gymnastického míče během tréninku je skvělým způsobem, jak si zpestřit každodenní cvičení. Jedná polovina gymnastického míče HALF FIT má hladký povrch a druhá má masážní výstupky. Tato kombinace vám umožní použít míč jak během tréninku, tak během cvičení stimulujících krevní oběh. Zdánlivě snadná cvičení přinášejí skvělé výsledky. Pomohou vám ve formování postavy, rozvíjet zdravé návyky a udrží vás v dobré fyzické kondici. S míčem lze bezpečně vykonávat cviky, u kterých je omezen kontakt se zemí (např. v podporu ležmo). Balení obsahuje kromě samotného míče i praktickou pumpičku, pomocí které míč rychle a pohodlně nafouknete.

Jednoduchý a zároveň efektivní trénink pro každého

Masážní gymnastický míč 2v1 Spokey HALF FIT umožňuje vykonávat cvičení, která jsou ideální pro všechny – jednoduchá pro začátečníky, s nízkou intenzitou pro seniory a rehabilitační po různých typech úrazů. Trénink s gymnastickým míčem nezatěžuje klouby, zlepšuje rovnováhu a posiluje svaly. Zároveň se skvělé hodí i pro meditaci či tónování. Co víc si přát? Vše, co potřebujete, je trochu volného místa, abyste mohli začít cvičit doma.

Jak správně vybrat velikost gymnastického míče?

Model HALF FIT je vyroben ve třech velikostech (průměrech): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pro maximalizaci efektu cvičení, zvolte velikost míče podle vaší výšky:

– průměr míče 55 cm – výška postavy 150–165 cm

– průměr míče 65 cm – výška postavy 160–175 cm

– průměr míče 75 cm – výška postavy 175–190 cm

Úhel mezi stehny a horní části těla, a úhel mezi stehny a lýtky by měl být 90 stupňů s volně položenými chodidly na zemi. Takto správně zvolená velikost míče je ideální pro sezení na míči.

longdesc=Parametry:

materiál: PVC, protiskluzový

vysoká kvalita

dlouhá životnost míče

průměr: 65 cm

systém Anti-Burst

vybaven masážními výstupky pro masáž těla a stimulaci krevního oběhu

maximální hmotnost uživatele: 120 kg

v sadě: pumpička

Informace pro velkoodběratele:

balení: 8 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 1.20000 kg

Další produkty z kategorie Gymnastické míče

Další produkty od výrobce Spokey


Top