Spokey HOME JUNGLE Závaží na ruce a nohy 2x 1,5 kg

Ve slevě tento kus Spokey HOME JUNGLE Závaží na ruce a nohy 2x 1,5 kg pocházející od značky Spokey snadno seženete u nás teď ve slevě. Akční ceny od 344 Kč
Cena: 344 Kč

Závaží na suchy zip Spokey HOME JUNGLE:

– zapínání na suchý zip usnadňuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení

– jsou dvě závaží se stejnou hmotností, které si můžete připnout na obě ruce nebo nohy a mít tak rovnoměrně rozloženou váhu, nebo si můžete zvýšit intenzitu tréninku tak, že si obě závaží dáte na jednu nohu či ruku

– dostupné ve 3 různých provedeních (od 0,5 do 1,5 kg) – zvolte si model pro vaše tréninkové cíle!

Sada závaží na suchý zip Spokey HOME JUNGLE je vybavení, které dokonalé doplní trénink. Pokud hledáte něco, co zvýší intenzitu cvičení a tím i jeho výsledky – závaží jsou ideální! Byly vytvořeny k posílení dolních a horních částí těla během fitness tréninku, aerobiku, joggingu nebo cvičení pro celkový rozvoj a rehabilitaci.

Dvě závaží pro optimalizaci tréninku

Sada Spokey HOME JUNGLE se skládá ze 2 závaží o stejné hmotnosti. Díky tomu můžete cvičit tak, že si závaží připnete na obě zápěstí či kotníky, nebo zvýšíte intenzitu tím, že si obě závaží připnete na jednu ruku/nohu. Zapínání na suchý zip usnadňuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení.

Závaží jsou dostupná ve 3 různých provedeních (od 0,5 do 1,5 kg), díky tomu si můžete zvolit model, který je optimální pro vaše tréninkové cíle. Pro snazší rozpoznání hmotnosti má každá hmotnost jiný design.

Použití závaží Spokey HOME JUNGLE zintenzivňuje trénink, stimuluje prací svalů a pomáhá lépe aktivovat různé části těla. Cvičení začínejte s nižší hmotnosti a postupně, se zvyšující se fyzickou kondici zvyšujte i hmotnost závaží. Závaží HOME JUNGLE byly navrženy tak, aby se skvěle hodily do vaši domácí posilovny.

Parametry:

materiál: neopren

výplň: ocelové kuličky

zapínání na suchý zip

možnost posilování předloktí a nohou

hmotnost: 2x 1,5 kg

Váha: 3.00000 kg

Další produkty z kategorie Zátěžové náramky

Další produkty od výrobce Spokey


Top