Spokey LUZON Panoramatická sada na šnorchlování maska+šnorchl

Tento nejprodávanější výrobek Spokey LUZON Panoramatická sada na šnorchlování maska+šnorchl od známé značky Spokey můžete najít zrovna za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 520 Kč
Cena: 520 Kč

Panoramatická sada pro šnorchlování – maska + šnorchl Spokey LUZON

Šnorchlování #veSpokeyStylu

Bez specializovaného vybavení může být obtížné obdivovat krásu podmořského světa a jeho magickou flóru a faunu. Šnorchlovací sady byly vytvořeny speciálně pro milovníky podvodního dobrodružství! Díky nim bude šnorchlování, tedy sport, který spočívá v plavání na hladině vody s ponořenou tváří do vody a pozorování podvodního života, ještě lepší!

Výjimečná viditelnost s panoramatickou maskou

Šnorchlovací maska Spokey LUZON je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezpečnost pod vodou a zajišťují dlouhé a uspokojivé používání. Její tvar a lícnice s páskem jsou vyrobeny ze silikonu, které se snadno a dobře přizpůsobí vašemu obličeji. Velké tvrzené sklo zvětšuje perspektivu a šířku pohledu pod vodou.

Ještě lepší přilnutí k obličeji díky silikonu

Masky Spokey jsou vyrobeny pomocí nejnovějších technologií. Jsou dobře utěsněné, což znamená, že se voda během potápění nedostane dovnitř a použití masky je tak opravdu bezpečné!

Šnorchl umožňuje pohodlné dýchání pod vodou

Šnorchl pro šnorchlování Spokey LUZON je tou nejlepší volbou: je vyroben tak, aby se voda nedostala dovnitř. Tento šnorchl je ideální volbou jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé milovníky šnorchlování. Navržen pro pohodlné a snadné dýchaní během šnorchlování. Šnorchl je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují dlouhé a uspokojivé používání.

Elastická spona usnadňuje připevnění šnorchlu k masce

Spodní ventil a anti-wave koncovka zabraňují vniknutí vody do šnorchlu během šnorchlování.

Světlá panoramatická maska zajišťuje, že se světlo dostane dovnitř, což ještě více zlepšuje viditelnost pod vodou!

Pro úplné pohodlí při používání je vhodné se řídit doporučeními odborníků:

Je důležité, aby maska byla ideálně přizpůsobena tvaru obličeje. Proto nejprve přiložte masku na obličej, a až poté upravte její velikost pomocí regulovatelného pásku.

Pro zajištění delší trvanlivosti masky, ji po každém použití důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Po usušení masku skladujte v chladu a chraňte před slunečním zářením.

A pokud chcete, aby vaše maska vypadala i po mnoha použitích stále jako nová, vložte ji do vlažné vody a přidejte citronovou šťávu. Ponechejte ji v takto připravené vodě několik hodin. Díky tomu bude silikon, který mohl mezitím změnit svou barvu, vypadat znovu jako nový!

URČENO:

Rekreační šnorchlování

Parametry:

maska:

sklo: tvrzené TG

rám: PC

lícnice: silikon

pásek: silikon, možnost regulace délky

panoramatická maska – zvětšená viditelnost pod vodou

šnorchl:

náustek: silikon

trubka: PVC

elastická spona spojka usnadňuje připevnění šnorchlu k masce

spodní ventil a koncovka anti-wave

Váha: 0.56000 kg

Další produkty z kategorie Ploutve

Další produkty od výrobce Spokey


Top