Spokey PAMPERO 12 Pumpička na míče, kola, matrace aj.

Tento velmi oblíbený kus Spokey PAMPERO 12 Pumpička na míče, kola, matrace aj. od společnosti Spokey můžete pořídit na našich stránkách se slevou. Nyní za akční cenu 100 Kč
Cena: 100 Kč

Spokey PAMPERO 12 je univerzální pumpička, která se vám bude hodit nejen při nafukování míče, ale také najde své uplatnění i během kempování. Různé koncovky vám umožní přizpůsobit pumpičku různým produktům. Pumpička je nepostradatelnou součástí vybavení během vašich výletů.

Fyzická aktivita – vždy na čas!

Trávit volný čas venku na čerstvém vzduchu je vždy skvělým řešením. Mnoho lidí si vybírá pro trávení volného času venku jízdu na kole či na koloběžce, plavání, nebo různé míčové hry. Každý z těchto sportů je velmi prospěšný našemu zdraví. Abyste si však cvičení užili naplno, měli byste se kromě vhodného vybavení postarat také i o jeho dobrý stav.

Pumpička – praktická a pohodlná

Pumpička se bude skvělé hodit během kempování, k nafouknutí míče, nebo k nafouknutí kol vaší koloběžky či kola. Je malá a lehká – snadno si ji vezmete kdekoliv s sebou. Pumpička je dodávaná v sadě s hadičkou a třemi různými koncovkami. Její malé rozměry vám umožní vzít si pumpičku Spokey PAMPERO 12 doslova kdekoliv s sebou.

Vysoká kvalita Spokey

Společnost Spokey zná mnoho fyzicky aktivních lidí, příznivců aktivního trávení volného časů a sportovců. Vyrábí produkty, jenž splňují očekávání zákazníků s ohledem na vysokou kvalitu a vhodný výběr materiálů – a přesně taková je i pumpička Spokey PAMPERO 12. Rozhodně nebudete zklamaní! Pumpička je vyrobena přímo pro Vás!

Parametry:

– materiál pumpičky: PVC

– balení obsahuje: 1 pumpičku, 1 hadička a 3 koncovky

– délka pumpičky: 30 cm

– MIX barev v balení, při objednávce po 1 ks nelze požadovat konkrétní barvu

Informace pro velkoodběratele:

Blistr: pumpička s hadičku a 3 koncovkami

Balení: 12 blistrů/krabička

Velké balení: 72 blistrů/kartón

Možný prodej po 1 kuse (blistru)

Váha: 0.12000 kg

Další produkty z kategorie Hustilky

Další produkty od výrobce Spokey


Top