Spokey POWER X-LIGHT Posilovací guma, odpor 0-13 kg

Tento žádaný výrobek Spokey POWER X-LIGHT Posilovací guma, odpor 0-13 kg od oblíbené značky Spokey jednoduše můžete pořídit u nás teď skutečně levně. Nabídka již od 114 Kč
Cena: 114 Kč

Tréninková odporová guma Spokey POWER X-LIGHT:

univerzální pomůcka pro silový trénink, která funguje podobně jako expander a může plně nahradit činky či ketllebelly

umožňuje maximalizovat účinky tréninku a zaměřit se na jednotlivé části těla

– má odpor: 0-13 kg

V průběhu formování postavy mají důležitou roli cviky s využitím odporových gum. Díky nim zpestříte svůj trénink a můžete se zaměřit na vámi požadovanou svalovou skupinu! Fungují podobným způsobem jako expandér – umožňují vykonávat protahovací cvičení a cviky do stran (např. cviky hrudníku) a díky svým vlastnostem a délce vám umožní rozšířit škálu cviků.

Nepostradatelné během silového tréninku

Víte o tom, že gumy Spokey POWER jsou perfektní náhradou činek a ketllebellů? Plně nahrazují potřebné vybavení pro silový trénink! Použití tréninkových gum Spokey POWER při tréninku umožňuje maximalizovat účinky tréninku a soustředit se na jednotlivé části těla.

Trénink přizpůsobený vašim potřebám

Tréninkové gumy doporučují i osobní trenéři. S nimi můžete cvičit kdekoliv – ve fitness klubu, doma nebo venku. Odporové gumy s uzavřeným obvodem umožňují maximalizovat účinky tréninku a soustředit se na jednotlivé části těla. Gumy POWER jsou vyrobeny v různých variantách odporu, což vám umožňuje zvolit si vhodný odpor pro váš trénink podle vaši aktuální fyzické kondice:

x-light (fialová): 0–13 kg

light (zelená): 11–19 kg

medium (modrá): 1523 kg

heavy (zelená): 20–30 kg

x-heavy (tmavě modrá): 25–40 kg

Maximální tréninkový efekt

Tréninkové gumy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Gumy POWER mají různé odpory, díky čemuž jsou ideální jak pro začínající, tak i pro profesionální sportovce. Gumy s nižší odporovou sílou vám pomůžou k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Gumy s vyšší odporovou silou jsou určeny lidem, kteří rádi cvičí na 200 %.

Parametry:

materiál: latexová guma

délka: 208 cm

šířka: 13 mm

tloušťka 4,5 mm

odpor: 0-13 kg

Váha: 0.09000 kg

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Spokey


Top