Spokey SAN REMO Termotaška, 28 l, pruhy

Tento oblíbený produkt Spokey SAN REMO Termotaška, 28 l, pruhy s osvědčenou značkou Spokey naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Akční ceny od 334 Kč
Cena: 334 Kč

Termotaška Spokey SAN REMO:

– je velmi objemná (28 litrů) a zároveň praktická

– má tepelnou izolaci, která zabraňuje zahřívání obsahu tašky, což vám umožní udržovat čerstvost a chlad nápojů, občerstvení a ovoce po dobu několika hodin

– je vybavena vnitřní přihrádkou na zip a další kapsou na suchý zip na drobnosti

– je vyrobená z polyesteru 600D a je vyztužená PE pěnou, což zaručuje vynikající kvalitu a odolnost

– je navržena tak, aby pojmula velké množství věcí a zároveň byla praktickou taškou, kterou si můžete vzít všude s sebou!

Termotaška Spokey SAN REMO je nenahraditelným společníkem během letních výletů. Je navržena pro každodenní přenášení, takže si ji s sebou můžete vzít kamkoliv. Zabalit do ní můžete vše, co by mělo zůstat studené – vodu, občerstvení, ovoce. Skvěle se osvědčí, při rodinných výletech, piknicích, na pláži a všude tam, kde potřebujete vzít s sebou mnoho potřebných věcí.

Prostorná taška na zip

SAN REMO má velký vnitřní prostor o objemu cca 28 litrů uzavíratelný kvalitním zipem. Zvenčí se nachází menší kapsa na suchý zip, která je ideální pro potřebné drobnosti, jako je telefon, peněženka nebo klíče. Celek je zakončen pevnými a odolnými ramenními popruhy.

class= class=

Nejvyšší kvalita

Hmotnost tašky je pouze 510 g! San Remo je vyrobená z polyesteru 600D a je vyztužená PE pěnou, což zaručuje vynikající kvalitu a odolnost. Vnitřní vrstva je z hliníku, což vám umožní udržovat čerstvost a chlad nápojů, občerstvení a ovoce po dobu několika hodin. Termotaška SAN REMO byla navržena tak, aby pojala velké množství předmětů, a zároveň byla praktickou taškou, kterou si můžete vzít kamkoli!

class= class=

Unikátní design #veSpokeyStylu

Tašky SAN REMO se vyznačují jedinečným vzhledem přizpůsobeným současným trendům. Originální motivy přitahují pozornost a pomáhají vyjádřit vaši individualitu! Jsme přesvědčení, že tato stylová a vkusná termotaška se stane vaším oblíbeným módním doplňkem.

Parametry:

materiál: polyester 600D, pěna PE, hliníková fólie

rozměr: 52 x 20 x 40 cm

objem: cca 28 l

nosnost: 15 kg

hmotnost: 510 g

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/kartón

možný prodej po 1 kuse

Váha: 0.45000 kg

Další produkty z kategorie Chladící tašky a boxy

Další produkty od výrobce Spokey


Top