Spokey SHIELD PRO 3dílná sada chráničů pro dopělé, černé, vel. XS-XL

Tento neodolatelný produkt Spokey SHIELD PRO 3dílná sada chráničů pro dopělé, černé, vel. XS-XL od top značky Spokey snadno získáte zde nyní za výprodejovou cenu! Nabídka od 381 Kč
Cena: 381 Kč

Sada chráničů Spokey SHIELD PRO:

– skládá se ze 3 párů chráničů, které dokonale chrání zápěstí, lokty a kolena před odřením a zraněním

– je vytvořena pro dospívající a dospělé uživatele – milovníky skatingových emocí a vysokých rychlostí

– je to také skvělá volba pro ty, kteří teprve začínají své skatingové dobrodružství na kolečkových bruslích, koloběžce nebo skateboardu

– má elastické zapínání na suchý zip, které spolu s anatomickým tvarem chráničů zajišťuje maximální volnost pohybu

Sada SHILED PRO výborně chrání skatery během jízdy na kolečkových bruslích, koloběžce či skateboardu. Jsou to skvělé chrániče, které chrání zápěstí, lokty a kolena během rychlé jízdy a při provádění různých manévrů. Díky nim se začátečnici nemusí obávat přirozeně se vyskytujících chyb, které často končí pády – sada Spokey SHIELD PRO minimalizuje riziko odřenin a zranění.

Vsaďte na bezpečný skating

Jízda na koloběžce, skateboardu nebo kolečkových bruslích je skvělá zábava a fyzická aktivita nejen pro děti ale i pro dospělé. Bohužel bez vhodné ochrany může dojít k odřeninám či zraněním. Sada chráničů Spokey SHIELD PRO byla vyrobena tak, aby jim předcházela – poskytuje komplexní ochranu kolen, loktů a zápěstí. Je nepostradatelným prvkem vybavení během jízdy na kolečkových bruslích, koloběžce či skateboardu. Sada se skládá ze 3 párů chráničů vyrobených z lehkého materiálu, který zajišťuje jejich nízkou hmotnost, maximální pohodlí a volnost pohybu.

Tvarované chrániče s elastickým zapínáním na suchý zip

Skating doprovází mnoho emocí, proto nezapomeňte na bezpečnost. Sada chráničů Spokey SHILED PRO je opatřena pohodlným a odolným elastickým zapínáním na suchý zip, které lze jednoduše přizpůsobit vaším potřebám. Díky tomuto řešení chrániče nesklouzávají a vždy drží na svém místě. Jejich anatomický tvar se dokonale přizpůsobí kolenům, loktům a zápěstí. Chrániče Spokey SHIELD PRO jsou velmi pohodlné a nijak nebrání v pohybu – díky vhodné profilaci se snadno přizpůsobí tvaru těla a dobře k němu přilnou. Navíc jsou velmi pohodlné a neomezují pohyb! Měkká podšívka zajišťuje nejen pohodlí během používání, ale je i velmi dobře prodyšná.

Velikosti:

XS – koleno: 28 x 11,5 cm; lokty: 24 x 10 cm; zápěstí: 13 x 6 cm

S – koleno: 30 x 13 cm; lokty: 26 x 11,5 cm; zápěstí: 13,5 x 6,5 cm

M – koleno: 32 x 14,5 cm; lokty: 30 x 13 cm; zápěstí: 14,5 x 7 cm

L – koleno: 34 x 16 cm; lokty: 32 x 14,5 cm; zápěstí: 15,5 x 7,5 cm

XL – koleno: 36 x 17 cm; lokty: 34 x 15 cm; zápěstí: 16 x 7,5 cm

Parametry:

3dílná sada: na lokty, kolena, zápěstí

materiál: 20% pěna EVA, 25% polyester, 30% polyetylen, 15% elastan + suchý zip, 10% polypropylen

velikosti: XS, S, M, L, XL

hmotnost uživatele: C (nad 50 kg)

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Spokey


Top