Spokey SOFTMAT Podložka na cvičení, 183 x 61 x 1 cm, modrá

Diskontní produkt Spokey SOFTMAT Podložka na cvičení, 183 x 61 x 1 cm, modrá od odblíbeného výrobce Spokey můžete pořídit tady za výprodejovou cenu. Nabídky již od 512 Kč
Cena: 512 Kč

Podložka na cvičení Spokey SOFTMAT:

vyrobena z pěny o tloušťce 1 cm, díky které zajišťuje vynikající izolaci od země

pomáhá zvýšit úroveň každého tréninku – protiskluzová struktura zajišťuje stabilitu během cvičení

určená pro cvičení, která vyžadují větší tlumení nárazů

Nepostradatelná během tréninku

Podložky Spokey SOFTMAT byly vyrobeny tak, aby zajistily maximální komfort během cvičení. Použití 1 cm pěny významně zvyšuje komfort použití, zejména během cvičení, která vyžadují větší tlumení nárazů. Zajišťuje bezpečnost, a co je nejdůležitější, zabraňuje klouzání. Pěnové podložky jsou měkké a pružné zároveň. Mají protiskluzovou strukturu a jejich čištění je velmi snadné!

Neuvěřitelné pohodlí během cvičení

Podložka na cvičení Spokey SOFTMAT je nezbytnou součásti vybavení, pro ty, kdo plánuji cvičit doma. Byla vytvořena tak, aby během cvičení zajišťovala stabilitu a rovnováhu a zároveň pomáhala zaujmout správnou polohu těla. Skvělé se hodí pro strečink, fitness, fyzioterapii a jógu. Její tloušťka 1 cm zajišťuje výbornou izolaci od země, chrání před otlaky a zabraňuje uklouznutí.

Skvělé protiskluzové vlastnosti

To, co odlišuje podložku Spokey SOFTMAT od ostatních podložek, jsou její vynikající protiskluzové vlastnosti – během cvičení se budete cítit sebejistě a bezpečně! Podložka je vyrobena z pěny, která zajišťuje vysokou pružnost podložky a odolnost proti vlhkosti a mechanickému poškození. Podložka na cvičení SOFTMAT se také skvělé osvědčí při cvičení se závažím – tvoří ochrannou bariéru podlahy, před těžkým závažím, které by mohlo upadnout a poškodit podlahu během tréninku.

Parametry:

materiál: NBR pěna

rozměr: 183 x 61 cm

tloušťka: 1 cm

měkká a odolná vůči vlhkosti a mechanickému poškození

výborná ochrana před poškozením podlahy

protiskluzová struktura

popruh pro nošení podložky a usnadnění skladování

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.85000 kg

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Spokey


Top