Spokey TROUT Ploutve vel. S – XXL

Exkluzivní výrobek Spokey TROUT Ploutve vel. S - XXL s osvědčenou značkou Spokey snadno můžete sehnat u nás teď ve výprodejové akci! Právě teď jen za 361 Kč
Cena: 361 Kč

Potápění #veSpokeyStylu

Bez specializovaného vybavení může být obtížné obdivovat krásu podmořského světa a jeho magickou flóru a faunu. Potápěčské ploutve, masky a šnorchly byly vytvořeny speciálně pro milovníky podvodního dobrodružství! Díky nim bude šnorchlování, tedy sport, který spočívá v plavání na hladině vody s ponořenou tváří do vody a pozorování podvodního života, ještě lepší!

Lehké a kompaktní rekreační ploutve

Ploutve Spokey TROUT jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů odolných proti mechanickému poškození. Mají speciální gumovou botičku z TPR, která zakrývá patu a nasazuje se na bosou nohu. Jsou velmi lehké a mají ergonomický tvar, díky čemuž se dokonale přizpůsobí každé noze. Vynikají pohodlným nazouváním a sundáváním. Dodatečné otvory v ploutvi stabilizují chodidlo a snižují tlak během plavání. Použité materiály Vám zaručí, že koupě ploutví Spokey TROUT nebude jen na jednu sezónu.

Perfektní přilnavost k chodidlu

Díky použití dodatečných gumových prvků jsou potápěčské ploutve velmi flexibilní. Jejich konstrukce zvyšuje hybnou sílu během potápění, botička optimálně přilne k chodidlu a dává velkou volnost pohybu. Díky nízké hmotnosti ploutví je potápění ještě lepší!

Parametry:

bota: elastická guma TPR

dodatečné otvory pro stabilizaci během plavání a snížení tlaku

balení: síťovaný vak + polyester

velikost: S, M, L, XL, XXL

Váha: 0.21200 kg

Další produkty z kategorie Ploutve

Další produkty od výrobce Spokey


Top