Superfire Svítilna na kolo BL06-X, 275 lm, USB

Tento skvělý produkt Superfire Svítilna na kolo BL06-X, 275 lm, USB od top značky Superfire pořídíte na našich stránkách skutečně levně! Cena od 240 Kč
Cena: 240 Kč

Svítilna na kolo Superfire BL11

Svítilna na kolo je nezbytnou součástí výbavy každého jízdního kola! BL11 poskytuje stabilní osvětlení s maximálním dosvitem 120 m. Nabízí 4 režimy svícení a její instalace pro vás nebude problém. Díky své robustní a vodotěsné konstrukci vám bude dobře sloužit po dlouhou dobu. Můžete ji používat i jako běžnou svítilnu.

Spolehlivý zdroj světla

Jezdíte často na kole po setmění? Vybavte se svítilnou na kolo a zajistěte si bezpečnost na cestách! Svítilna generuje pro oči bezpečné světlo s dosvitem až 120 m, takže je ideální pro osvětlení vaší cesty. Byla navržena tak, aby neoslňovala chodce a řidiče jiných vozidel. To nejen zvyšuje vaši viditelnost, ale také zabraňuje ohrožení ostatních účastníků silničního provozu!

Nastavte si osvětlení podle svých potřeb

Vyberte si z dostupných režimů a přizpůsobte osvětlení svým preferencím nebo podmínkám na silnici! BL11 nabízí 4 režimy osvětlení, které můžete libovolně měnit pomocí vyhrazeného tlačítka. K dispozici je silné a lehké světlo, stroboskopické světlo a také SOS světlo pro nouzové situace.

Až 3 hodiny provozu

Nyní můžete vyrazit na dlouhý výlet na kole bez obav, že se vám svítilna náhle vybije! Odolná baterie s kapacitou 2000 mAh zajistí až 3 hodiny provozu. Obnovení energie trvá přibližně 3 hodiny a o stavu nabití vás informuje vestavěný světelný indikátor.

Robustní konstrukce

Svítilna na kolo Superfire vás překvapí svou mimořádně lehkou a praktickou konstrukcí. Její hmotnost je méně než 115 g a snadno ji uložíte do brašny nebo batohu. Svítilna je vodotěsná podle normy IP44 a vydrží pád z výšky 1 metru. Montáž svítilny pro vás nebude žádný problém. Během několika okamžiků ji můžete pomocí silikonového pásku připevnit na řídítka kola.

Výrobce:
Superfire
Model
BL11
Barva
Černá
Materiál
Slitina hliníku
Napájení
5W
Rozsah osvětlení
120 m
Napětí
3.7V
Nabíjecí rozhraní
microUSB
Provozní doba
cca 3 h
Doba nabíjení
cca 3 h
Kapacita baterie
2000 mAh
Odolnost proti pádu
1 m
Vodotěsnost
IP44
Hmotnost
115 g
Rozměry
108 x 32 x 27 mm
Režimy osvětlení
Silné světlo / lehké světlo / SOS / stroboskopické světlo

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Superfire


Top