Superfire Svítilna na kolo BL06-X, 275 lm, USB černé

Tento kvalitní a levný kus Superfire Svítilna na kolo BL06-X, 275 lm, USB černé od známého výrobce Superfire jednoduše seženete právě zde za akční cenu. Akční cena již od 248 Kč
Cena: 248 Kč

Svítilna na kolo Superfire BL10-X

Se svítilnou na kolo Superfire BL10-X budete na cestách ještě bezpečnější. Úspěšně ji využijete i jako běžnou svítilnu. Nabízí stabilní osvětlení s dosvitem 90 m. Neoslňuje vás do očí a zvyšuje vaši viditelnost po setmění. Umožňuje výběr ze 4 režimů svícení a její instalace pro vás nebude problém.

Přizpůsobeno vašim potřebám

BL10-X nabízí až 4 režimy svícení, které můžete snadno přizpůsobit svým potřebám a očekáváním. Stačí pouze podržet vyhrazené tlačítko po dobu 3 sekund! Svítilna je také vybavena inteligentním světelným senzorem, který automaticky přizpůsobuje intenzitu světla převládajícím podmínkám.

Spolehlivý zdroj osvětlení po setmění

Zajistěte si bezpečnost při večerních vyjížďkách na kole! Svítilna vyzařuje světlo, které je zcela bezpečné pro oči – neoslňuje kolemjdoucí ani řidiče. Dosvit činí 90 metrů, takže BL10-X dokonale osvětlí celou silnici.

Šikovná a kompaktní

Díky lehkému a kompaktnímu provedení svítilny ji můžete mít vždy u sebe! Můžete ji úspěšně uložit do tašky, batohu nebo dokonce do kapsy. Její instalace je mimořádně snadná a nebude pro vás žádnou výzvou. Svítilnu snadno připevníte na řídítka pomocí silikonového pásku.

Až 3,5 hodiny provozu

Vestavěná baterie s kapacitou 1500 mAh vám umožní pracovat po dobu 3,5 hodiny. Nabití svítilny vám zabere přibližně 3 hodiny. Nemusíte se také obávat nečekaného vybití baterie. Svítilna BL10-X je vybavena malým displejem, který vás bude informovat o nutnosti obnovení energie i o stavu nabití.

Výrobce:
Superfire
Model
BL10-X
Barva
Černá
Napájení
5W
Rozsah osvětlení
90 m
Napětí
3.7V
Provozní doba
přibližně 3 hodiny
Doba nabíjení
přibližně 3,5 hodiny
Kapacita baterie
1500 mAh
Materiál
ABS
Odolnost proti pádu
1 m
Odolnost proti vodě
IP43
Režimy osvětlení
Snímání světla, silné světlo, slabé světlo, stroboskop

Další produkty z kategorie Světla na kolo

Další produkty od výrobce Superfire


Top