Tempish RENTAL RF56

Diskontní produkt Tempish RENTAL RF56 originál od značky Tempish snadno můžete získat teď téměř zdarma! Teď za akční cenu 1751 Kč
Cena: 1751 Kč

Tento speciální model dámských bruslí TEMPISH je určen pro půjčovny. Brusle jsou navrženy tak, aby snesly zatížení začínajících bruslařů a každodenní používání v půjčovnách. Speciální vnější plastový materiál je odolný vůči absorpci vody a otěru, zachovávající si houževnatost do teploty -25 °C. Skelet brusle má jedinečnou konstrukci, je vyroben z jednoho kusu kompozitního odolného plastu, zajišťuje proměnnou tvrdost pro optimální fixaci nohy. Skelet je velmi lehký, přitom pevný a odolný. Ocelové háčky umožní dokonalé stažení boty a prodlouží její životnost. Háčky již nejsou nýtované, ale šroubované, což v praxi velmi urychlí případnou výměnu háčků. Zevnitř boty jsou matice překryty vrstvou výstelky, čímž je zajištěno největší pohodlí. Označení velikosti na patě usnadňuje manipulaci a urychluje práci personálu v půjčovnách!

Vnitřní materiál CYBER 500 má vysokou odolnost proti oděru, eliminuje pohyb chodidla při bruslení uvnitř boty a dobře saje vlhkost. Zavazovací systém tvoří dva páry zpevněných háčků a voskované tkaničky, podešev je monoliticky spojena s botou – to vše dělá z této brusle velmi dobrého pomocníka pro začínající bruslaře a podstatně prodlužuje životnost brusle při častém použití a rozdílném zatížení různými uživateli! Anatomická bandáž s pamětí CLEERON 013S a CLEERON MEMORY ve dvou vrstvách je pohodlná a má výborné termo-izolační vlastnosti. Nová technologie OPTI FIT zaručuje absolutně přesné vyztužení v oblasti kotníku. Jazyk má anatomickou 3D konstrukci s vnitřní polstrací a je vyroben ze speciálního resistentního PVC (light-flexi 3D) s plastovou výztuhou. Brusle je osazena klasickým svařovaným krasobruslařským nožem z nerezové oceli.

Délka vnitřní vložky:

vel.: 37 – 24,3 cm
vel.: 38 – 25,0 cm
vel.: 39 – 25,6 cm
vel.: 40 – 26,3 cm
vel.: 41 – 27,0 cm
vel.: 42 – 27,6 cm
vel.: 43 – 28,3 cm

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Tempish


Top