USN 19-Anabol Testo 90 tablet

Výjimečný produkt USN 19-Anabol Testo 90 tablet od kvalitní značky USN jednoduše můžete získat právě teď skutečně levně. Teď za akční cenu 907 Kč
Cena: 907 Kč

Byl vyvinut za účelem zvyšování hladiny testosteronu na maximální úrověň přirozenou cestou. 19-Anabol Testo byl vyvinut za účelem podpory zvyšování produkce hladiny testosteronu na maximální úrověň přirozenou cestou. Efekt přípravku je umocněn přítomností přírodních extraktů. Produkt obsahuje zinek, hořčík a vitamín B6 ve vysokých doporučených denních dávkách pro podporu snížení únavy a vyčerpání, regulace hormonální aktivity a k normální tvorbě červených krvinek. Bez obsahu laktózy a lepku.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 4 kapsle denně se snídaní nebo 30-60 minut před tréninkem.

Upozornění: Nedoporučujeme tento přípravek užívat ženám, osobám mladším 18 let a chronicky nemocným užívajícím dlouhodobě léky. V případě, že užíváte jakékoli léky, konzultujte užívání přípravku se svým ošetřujícím lékařem. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu, k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Nutriční hodnoty USN 19-Anabol Testo 90 tablet:

v porci 4tbl RHP
Vitamín B6 4,4 mg 314 %
Hořčík 448 mg 119 %
Zinek 15 mg 150 %
Testofen 300 mg
7-Isopropoxy Isoflavon 200 mg
5-Methyl-7-MethoxyIsoflavon 100 mg
20-Hydroxyekdyzon 50 mg
Ovesné vločky 160 mg
BioPerine® 5 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Oxid Hořečnatý, (Extrakt ze semen pískavice řecké (Trigonella foenum-graecum) standardizovaný pro FenusideTM), 7-Isopropoxy Isoflavon, 5-Methyl-7-MethoxyIsoflavon, 20-Hydroxyekdyzon, Citrát zinečnatý, Ovesné vločky (Avena sativa extrakt 10:1), Vitamín B6 (Pyridoxin-hydrochlorid), Oxid křemičitý, BioPerine® (extrakt z černého pepře 50:1 Piper nigrum), Plnidlo (Mikrokrystalická celulóza), Protispékavá látka (stearát hořečnatý), Barvivo (oxid titaničitý, žlutý oxid železitý, červený oxid železitý, karmoisin^^), želatina. ^^Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Alergeny:

Obsahuje extrakt z ústřice.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce USN


Top