VemoHerb Muscle Kick 90 kapslí

Ve slevě výrobek VemoHerb Muscle Kick 90 kapslí pocházející od značky VemoHerb snadno můžete pořídit u nás skutečně levně. Ceny od 899 Kč
Cena: 899 Kč

Novinka z dílny VemoHerb je zaměřená na přírůstek svalové hmoty, její regeneraci a udržení.

Novinka z dílny VemoHerb je zaměřená na přírůstek svalové hmoty, její regeneraci a udržení. Obsahuje extrakt z Bulharského Tribulu, Leuzeu (beta-ekdysteron), extrakt z ginkga,l-arginin a extrakt z plodů černého pepře. Díky synergnímu působení těchto složek je Muscle Kick účinným produktem, který lze doporučit každému, kdo chce efektivně podpořit svalový růst.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Tvorbu svalové hmoty
  • Proteinovou syntézu
  • Hladinu testosteronu
  • Regeneraci svalové hmoty
  • Energii během tréninku
  • Celkovou fyzickou kondici

Bulgarian Tribulus:

125 mg extraktu z rostliny Tribulus Terrestris pocházející z Bulharska je garancí skutečného účinku. Extrakt obsahuje 60 % furostanolového saponinu protodisocinu. Saponiny (z nichž protodioscin z Bulharského Tribulu má nejvyšší účinek) jsou látky související s produkcí hormonů, činností nervové soustavy a hormonální rovnováhou. Zatímco u mužů účinek saponiny souvisí s produkcí testosteronu, u žen jde o estrogen.

Leuzea Carthamoides

Účinná složka v extraktu Leuzey je 95% beta-ekdysteron. Jeho účinek souvisí s proteinovou syntézou a přírůstkem svalové hmoty, ale také s výdrží, celkovou fyzickou kondicí a centrální nervovou soustavou. Beta-ecdysteron se proto doporučuje užívat při delších fyzických výkonech jako podporu zajišťující fyzickou i psychickou stabilitu.

Ginkgo Biloba

Extrakt z listů ginkga je ceněn především pro účinky související s prouděním krve a kyslíku do mozku, ale také do svalů. Výsledkem je zlepšení fungování a regenerace. Ginkgo je také významným antioxidantem odstraňujícím odpadní látky. Díky tomu má vliv na regeneraci. Podporuje též činnost metabolismu.

L-arginin

Semi-esenciální kyselina l-arginin je produkována v těle, avšak pouze v malé míře, proto je třeba doplňovat ji při tréninku ve formě doplňků kvůli takzvané „svalové pumpě“. Vlastnosti argininu souvisí s dusíkem, který je klíčovou součástí proteinové syntézy. Je prekurzorem oxidu dusíku, který je důležitý pro vazodilataci a zásobování svalů krví. Souvisí také s produkcí svalového růstového hormonu.

Extrakt z černého pepře

Některé studie naznačují, že aktivní složka černého pepře, piperine (extrakt v doplňku Muscle Kick je standardizován na 95 %), může významně zvyšovat absorpci ostatních látek.

Doporučené dávkování:

  • Berte 1 kapsli denně 3 krát denně. Výrobce uvádí 1-2 kapsle 3x denně.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí a slunce. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty Vemoherb Muscle Kick 90 kapslí:

1 kapsle
L-arginin 150 mg
Extrakt Tribulus Terrestris 125 mg
Maralí kořen 125 mg
Extrakt z listů Ginkgo biloba 80 mg
Extrakt z plodů černého pepře 5 mg

Složení:

L-arginin, extrakt Tribulus Terrestris (nadzemní části rostliny a plody) s obsahem 60 % furostanolového saponinu – determinovaného jako protodioscin, maralí kořen (Leuzea carthamoides) (95 % beta-ekdysteronu), extrakt z listů Ginkgo biloba (24 % ginkgoflavonových glykosidů), extrakt z plodů černého pepře, zahušťovadlo maltodextrin, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a stearan hořečnatý.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce VemoHerb


Top