Victor Atomos 800 badmintonová raketa

Oblíbený kus Victor Atomos 800 badmintonová raketa od známého výrobce Victor jednoduše najdete na našich stránkách teď skutečně levně! Ceny od 989 Kč
Cena: 989 Kč

VICTOR Atomos 800 Vám umožní osvojit si a zdokonalovat základní úderové techniky. Bamintonová raketa VICTOR Atomos 800 má prodlouženou délku 675 mm (v současnosti nejpoužívanější délka), isometrický tvar hlavy (nejtypičtější tvar hlavy u dnešních raket), je dodávána se standardní velikostí gripu G3, včetně výpletu váží 85g, je vyvážená mírně do hlavy – hodnota 4 (1 = vyvážení do hlavy, 3 = na střed, 5 = do ruky), tuhost rámu je vyjádřena hodnotou 4 – pružný (1 = extra stiff – výrazně tuhý, 5 = extra flex – výrazně pružný).
Bamintonová raketa VICTOR Atomos 800 je určena pro začínající a mírně pokročilé hráče, které badminton baví, chtějí se v něm zdokonalovat a nespokojí se s nejzákladnějšími raketami.

Hlavní výhodu najdou v celografitovém rámu, velmi nízké váze a vynikajícím poměru cena / výkon. Bamintonová raketa VICTOR Atomos 800 vyniká svou jednoduchou ovladatelností a přesností. Je určena pro všestranné hráče kteří využívají technické údery a zároveň chtějí razantně zaútočit. Objevte svoji vášeň pro tuto krásnou hru s celografitovou raketou.

počet kusů:1 ks
materiál:100% HM Grafit
délka:675 mm
hmotnost:87 g
tvrdost:pružný rám
tvar hlavy:Isometric
vypletená raketa:Victor Lawntex
vyvážení rakety:mírně do hlavy
grip:Victor Fishbone / G2
obal v ceně:bez obalu
barva:stříbrná / bílá / bronzová / černá
výkonnost:rekreační hráči / všestranná
roční kolekce:2013

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Victor


Top