Vitalmax BCAA + Glutamine Caps 300 kapslí

Akční produkt Vitalmax BCAA + Glutamine Caps 300 kapslí značky Vitalmax snadno můžete sehnat právě teď opravdu levně. Akční cena od 285 Kč
Cena: 285 Kč

Extrakt z rostliny Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) – rostlina známá také jako „přírodní viagra“.

Unikátní silně antikatabolická směs, díky jíž se zásadním způsobem urychlí regenerace namáhaných svalů. Ochraňuje svalovou hmotu, zlepšuje regeneraci, zvyšuje svalovou sílu a pevnost svalové tkáně.

Vitalmax BCAA + L-GLUTAMINE slouží na lepší ochranu svalů a na podporu regenerace díky L-glutaminu v kombinaci s BCAA. Větvené aminokyseliny BCAA jsou potřebné k lepší regeneraci svalů a během tréninku svaly dostatečně chrání. Přítomností BCAA ve svalech sa zlepšuje celkový anabolismus organismu. V kombinaci s L-glutaminem zlepšuje toto prostředí ješte více, pretože z celkového počtu aminokyselin ve svalech tvoří glutamín více než polovinu. Zvyšuje objem svalových buněk.

Svaly jsou plnější a mají pevnější vzhled. Glutamin zkracuje dobu potřebnou na zotavení. Tento fakt je vhodný mezi intenzivními tréninkovými jednotkami, kdy je potřebná rychlejší regenerace.

Všechny aminokyseliny jsou plně syntetické a v ideálním poměru. Regenerace svalů probíhá díky vytvořené kombinaci silných antikatabolických živin a umožňuje zachování síly a svalové hmoty v předsoutěžní přípravě.

Doporučené dávkování

  • 6 kapslí denně, nejlépe 30 min před tréninkem, po velmi intenzivním tréninku lze užit 6 kapslí i ihned po jeho skončení.
  • Užívejte jen v tréninkové dny.

Nutriční informace

Účinné látky na 1 kapsli 6 kapslí
L-Glutamin 150 mg 900 mg
L-Leucin 150 mg 900 mg
L-Isoleucin 75 mg 450 g
L-Valin 75 mg 450 g

Složení

  • L-Glutamin, BCAA L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin, želatinová kapsle, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý (E341), protispékavá látka: oxid křemičitý (E551)

Informace

  • Doplněk stravy
  • Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich.
  • Není určeno jako náhrade pestré stravy.
  • Není vhodné pro děti,těhotné a kojící ženy.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte na suchém místě, pečlivě uzavřené.

Výrobce: Vitalmax Czech s.r.o., Holečkova 789/49, 15000 Praha 5

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Vitalmax


Top