Vitalmax BCAA + L-Glutamine 500 g

Tento velmi žádaný produkt Vitalmax BCAA + L-Glutamine 500 g od kvalitní značky Vitalmax snadno pořídíte teď skutečně levně. Akční cena od 559 Kč
Cena: 559 Kč

Unikátní silně antikatabolická směs, díky jíž se zásadním způsobem urychlí regenerace namáhaných svalů.

Unikátní silně antikatabolická směs, díky jíž se zásadním způsobem urychlí regenerace namáhaných svalů. Ochraňuje svalovou hmotu, zlepšuje regeneraci, zvyšuje svalovou sílu a pevnost svalové tkáně.

Hledáte nápoj, který je schopen zásobovat vaše svaly v průběhu tréninku? Právě jste našli nadupaný přípravek, který vašim svalům dodá super regenerační a růstové živiny v jednom.

Každá dávka Vitalmax BCAA + L-GLUTAMINE INSTANT obsahuje:

Regenerace svalů ve svalové buňce sa zvyšuje současným podávaním sacharidů!

Vitalmax BCAA + L-GLUTAMINE slouží na lepší ochranu svalů a na podporu regenerace díky L-glutaminu v kombinaci s BCAA. Větvené aminokyseliny BCAA jsou potřebné k lepší regeneraci svalů a během tréninku svaly dostatečně chrání. Přítomností BCAA ve svalech sa zlepšuje celkový anabolismus organismu. V kombinaci s L-glutaminem zlepšuje toto prostředí ješte více, pretože z celkového počtu aminokyselin ve svalech tvoří glutamín více než polovinu. Zvyšuje objem svalových buněk.
Svaly jsou plnější a mají pevnější vzhled. Glutamin zkracuje dobu potřebnou na zotavení. Tento fakt je vhodný mezi intenzivními tréninkovými jednotkami, kdy je potřebná rychlejší regenerace.
Všechny aminokyseliny jsou plně syntetické a v ideálním poměru. Regenerace svalů probíhá díky vytvořené kombinaci silných antikatabolických živin a umožňuje zachování síly a svalové hmoty v předsoutěžní přípravě.

Nutriční informace

Účinné látky v 1 dávce 10 g
L-Glutamin 4.500 mg
L-Leucin 2.250 mg
L-Isoleucin 1.250 mg
L-Valin 1.250 mg

Složení

  • L-Glutamin, Instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin, Dextróza, regulátor kyselosti – kyselina citrónová (E330), protispékavá látka: fosforečnan vápenatý (E341), Aroma citron, pomeranč nebo vodní meloun, sladidlo Sucralóza (E955), protispékavá látka: oxid křemičitý (E551), barvivo: betacaroten

Informace

  • Doplněk stravy.
  • Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Chraňte před mrazem.
  • Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
  • Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek přípravku.

Výrobce: Vitalmax Czech s.r.o., Holečkova 789/49, 15000 Praha 5

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Vitalmax


Top