Vito Life 2x BCAA 2-1-1 100 kapslí

Exkluzivní výrobek Vito Life 2x BCAA 2-1-1 100 kapslí od oblíbené značky Vito Life jednoduše naleznete tady teď právě opravdu levně! Nabídka od 324 Kč
Cena: 324 Kč

BCAA 2-1-1 100 kapslí

Je zkratka pro anglický název Branched Chained Amino Acids, větvené aminokyseliny. Mezi BCAA patří Leucin, Isoleucin, Valin. Nejefektivnější dávkování BCAA je v období cca 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku.

Lidský organismus si BCAA nedokáže vytvořit sám, proto musí být dodávány ve stravě a v doplňcích stravy.

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-leucin 210 mg, L-isoleucin 105 mg, L – valin 105 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

DÁVKOVÁNÍ:

Vezměte: 3 tobolky 30 min před fyzickým výkonem a 3 tobolky ihned po fyzickém výkonu, max. 6 tobolek denně

UPOZORNĚNÍ

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě. Společnost VITO LIFE působí v České republice již od roku 2011. Od svého vzniku se věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce se stala jednou z předních firem, které na český trh dodávají vysoce kvalitní čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ a naším hlavním cílem je zprostředkovat tuto sílu našim zákazníkům. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a čistost našich produktů. Naše doplňky stravy vám pomohou v péči o vaše zdraví i krásu.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Vito Life


Top