Weider L-Arginine 100 kapslí

Kvalitní kus Weider L-Arginine 100 kapslí od výrobce Weider seženete u nás nyní opravdu výhodně! Cena již od 616 Kč
Cena: 616 Kč

L-Arginine – 1000mg l-argininu v jedné kapsli.

Arginin je semiesenciální aminokyselina v těle se měnící na oxid dusnatý (NO), který rozšiřuje cévy. Svaly jsou díky argininu napumpovanější, žilnatější a sval je lépe vyživován. Arginin je jednou z nejdůležitějších aminokyselin pro lidské tělo a je zodpovědný za řadu pozitivních funkcí.

Arginin dále napomáhá regeneraci a podporuje dusíkovou bilanci, což znamená udržení organismu v anabolickém (růstovém procesu).

Další důležitou funkcí argininu je zlepšení krevního oběhu, vyšší produkce somatotropinu (růstového hormonu- STH), zlepšení funkce pohlavních orgánů a u mužů zvýšení spermatogeneze (tvorby spermií). Pravidelný příjem L-argininu před tréninkem pomáhá budovat čistou svalovou hmotu bez tuku, zvyšuje sílu a vytrvalost.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 5 kapslí před tréninkem. V netréninkové dny užívejte 5 kapslí ihned po ránu. Vždy na lačný žaludek!

Upozornění: Určeno pro zvláštní výživu – vhodné při zvýšené tělesné zátěži, zejména pro sportovce.Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Nutriční hodnoty Weider L-Arginine 100 kapslí:

v porci 5 kapslí
L-Arginin 5000 mg

Složení:

87,7 % arginin hydrochlorid, želatina, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E 470), barvivo: oxidy a hydroxidy železa (E 172)

Alergeny:

Neobsahuje

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Weider


Top