WINNWELL 60″ hokejová branka + Merco Shooting Pad XXL deska

Tento zlevněný produkt WINNWELL 60" hokejová branka + Merco Shooting Pad XXL deska od kvalitní značky Winnwell snadno pořídíte zde teď právě ve slevě! Nyní lze objednat jen za 3999 Kč
Cena: 3999 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Tréninková branka WinnWell ve střední velikosti (60″ – intermediate) je díky pevné a stabilní konstrukci skvělou pomůckou při tréninku. Nejprodávanější tréninková branka na lední hokej Winnwell 60″. Velmi kvalitní branka kanadského výrobce. Lehká, ale velmi stabilní hokejová branka určená pro trénink mladších kategorií. Tréninková branka WinnWell ve velikosti 60″ (152cm x 112cm x 61cm) je ideální pro hráče, kteří chtějí branku vhodnou pro přepravu nebo nemají dost místa pro branku klasického rozměru. Díky pevné a stabilní konstrukci je skvělou pomůckou při tréninku.

Merco Shooting Pad XXL je speciální deska pro hokejisty všech úrovní, která slouží pro trénink střelby a zlepšování techniky práce s hokejovou holí – stickhandlingu. WINNWELL 60″ hokejová branka

Tréninková branka WinnWell ve střední velikosti (60″ – intermediate) je díky pevné a stabilní konstrukci skvělou pomůckou při tréninku. Nejprodávanější tréninková branka na lední hokej Winnwell 60″. Velmi kvalitní branka kanadského výrobce. Lehká, ale velmi stabilní hokejová branka určená pro trénink mladších kategorií. Tréninková branka WinnWell ve velikosti 60″ (152cm x 112cm x 61cm) je ideální pro hráče, kteří chtějí branku vhodnou pro přepravu nebo nemají dost místa pro branku klasického rozměru. Díky pevné a stabilní konstrukci je skvělou pomůckou při tréninku.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell 60″. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

rozměry: 60″ x 44″ x 24″ (152cm x 112cm x 61cm)
odolné trubky o průměru 1,25″ (3,2cm)
„snap clip“ konstrukce – pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
rychlé připevnění sítě díky QuickNet Mesh systému – upínání na suché zipy
odolná polysterová síť

Merco Shooting Pad XXL deska pro nácvik střelby

Merco Shooting Pad XXL je speciální deska pro hokejisty všech úrovní, která slouží pro trénink střelby a zlepšování techniky práce s hokejovou holí – stickhandlingu.

A díky jejím obřím rozměrům bude jistě trénink opravdu stát za to, můžete si na desce postavit i z disků Field dráhu a stickhandling tak opravdu zdokonalit. Model XXL má rozměry 300 x 150 cm a tloušťku 2 mm, je vyrobená z vysokohustotního polyetylenu, který mimo jiné vyniká nízkým koeficientem tření a 6x vyšší odolností proti opotřebení než ocel.

Hmotnost desky je 5 kg a desku zasíláme složenou do role v rozměrech 150 x 30 x 30 cm.

Další produkty z kategorie Hokejové doplňky

Další produkty od výrobce Winnwell


Top