Winnwell hokejová branka Quik Net 60

Tento skvělý výrobek Winnwell hokejová branka Quik Net 60 značky Winnwell můžete pořídit na našich stránkách za výhodnou cenu. Cena již od 2159 Kč
Cena: 2159 Kč

Středně velká tréninková branka kanadského výrobce Winnwell Hockey. Velmi kvalitní skládací branka 60″ se sítí uchycenou pomocí suchých zipů. Branka určená pro street hokej, florbal, fotbal, hokejbal a další sporty. Tréninková branka WinnWell ve střední velikosti (60″ – intermediate) je díky pevné a stabilní konstrukci skvělou pomůckou při tréninku. Nejprodávanější tréninková branka na lední hokej Winnwell 60″. Velmi kvalitní branka kanadského výrobce. Lehká, ale velmi stabilní hokejová branka určená pro trénink mladších kategorií. Tréninková branka WinnWell ve velikosti 60″ (152cm x 112cm x 61cm) je ideální pro hráče, kteří chtějí branku vhodnou pro přepravu nebo nemají dost místa pro branku klasického rozměru. Díky pevné a stabilní konstrukci je skvělou pomůckou při tréninku.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell 60″. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

• rozměry: 60″ x 44″ x 24″ (152cm x 112cm x 61cm)
• odolné trubky o průměru 1,25″ (3,2cm)
• „snap clip“ konstrukce – pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
• rychlé připevnění sítě díky QuickNet Mesh systému – upínání na suché zipy
odolná polysterová síť
• váha: 9 kg

Další produkty z kategorie Hokejové doplňky

Další produkty od výrobce Winnwell


Top