Xxlabs X3 Thermogenic Fatburner 120 kapslí 1+1 ZDARMA

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Xxlabs X3 Thermogenic Fatburner 120 kapslí 1+1 ZDARMA od top značky Xxlabs najdete právě nyní se slevou. Nabídka od 990 Kč
Cena: 990 Kč

Extrémně výkonný multisložkový termogenní spalovač tuku fungující na bázi tří špičkových složek spalujících tuk – Acetyl L-carnitinu, Synefrinu a Guggulsteronů. Tri-Complex – X3 Thermogenic Fat Burner je extrémně výkonný multisložkový termogenní spalovač tuku fungující na bázi tří špičkových složek spalujících tuk – Acetyl L-carnitinu, Synefrinu a Guggulsteronů.

Tyto tři látky jsou běžně užívány samostatně. X3 Thermogenic Fat Burner je však kombinuje za účelem maximálního efektu a využívá synergického působení těchto látek. Maximální efekt spalování navíc umocňuje rozsáhlou skupinou dalších podpůrných látek.

Spaluje tuk i bez fyzické zátěže
X3 Thermogenic Fat Burner je perfektní partner při odbourávání tělesného tuku. X3 Thermogenic Fat Burner je sestaven tak, že spaluje tuk i bez fyzické zátěže. Termogenní látky obsažené v produktu zvyšují bazální teplotu organismu.

Pro zvýšení teploty organismu je třeba energie, která jako svůj zdroj využívá právě převážně tuky. Tuky jsou díky tomu spalovány i v klidovém stavu. Nejlepších výsledků však dosáhnete v kombinaci s dietním plánem a systematicky prováděnou fyzickou aktivitou – cvičením.

Spaluje tuky, energizuje tělo a stimuluje Váš mozek
X3 Thermogenic Fat Burner je sestrojen tak, aby učinil Vaše odbourávání tuku příjemným. Obsahuje látky rozdělitelné do několika funkčních skupin – spalující tuk, energizující oganismus a stimulující nervovou soustavu a mozek.

Některé složky úspěšně plní dokonce i více funkcí naráz. Energizéry obsažené ve spalovači Vám dodávají sílu a energii pro fyzickou aktivitu, při které spalujete tuk, mozkové nutriety pak aktivují mentální aktivitu a stimulují výkonnost a psychickou pohodu. Co je lepšího než aktivní spalování tuků s vysokým nasazením a úsměvem?

Spalování tuku s X3 Thermogenic Fat Burner Vás bude bavit!

 • Citrus Aurantium Extrakt (spalovač, energizér, urychlovač metabolismu). Zdroj synefrinu – výkonná náhrada ilegálního effedrinu. Základní účinky synefrinu jsou zrychlení metabolismu, zvýšení klidového výdeje kalorií, spalování tuků, podpora redukce nadváhy a energizace organismu. Synefrin má rovněž schopnost potlačovat chuť k jídlu.
 • Taurin (energizér (využívá sacharidy), mozkový stimulant). Taurin na lidský organismus působí jako významný nekalorický energizér a mozkový stimulant. Toho zajisté využijete při svém redukčním programu, kdy Vás bude i přes náročná cvičení a redukční dietu udržovat mentálně svěží a plný vitality.
 • ALC (spalovač tuku, energizér, antistresor – podpora mozkových funkcí). Přenašeč mastných kyselin v extra výkonné formě. Inovovaná forma běžného L-Canitinu – tedy Acetyl L-Carnitin (ALC) má na starost přenášení mastných kyselin z tukových tkání do svalových buněk, kde jsou mastné kyseliny použity jako palivo – zdroj energie pro Váš organismus.
 • Citruline Malate. Citruline Malate snižuje únavu, prodlužuje délku výkonu, zlepšuje zásobení organismu živinami a kyslíkem a dalšími souběžně podávanými látkami, čímž zvyšuje jejich efektivnost. Odvádí ze svalů metabolické zplodiny.
 • Caffeine anhydrous. Energizér, mozkový stimulant a urychlovač metabolismu, podporuje duševní bdělost a spalování tuku. Podporuje regeneraci po tréninku. Kofein v bezvodné formě je čistá syntetická verze pro maximální účinnost.
 • Extrakt ze zeleného čaje (50% polyfenolů). Posiluje výkonnost organismu, podporuje metabolismus a spalování tuku. Má zklidňující efekt na centrální nervovou soustavu, čímž vyvažuje stimulační efekt kofeinu a synefrinu a umožňuje snižování hmotnosti bez nervozity.
 • Extrakt z vrbové kůry (15% salicynu). Extrakt z vrbové kůry je považován za přírodní aspirin, reguluje teplotu těla a umožňuje delší využívání spalovacího efektu termogenních složek.
 • L-Tyrosine. L- Tyrosine je neesenciální aminokyselina, která slouží jako prekurzor tvorby neurotransmiseru dopaminu. Dopamin, který je také nazýván molekulou štěstí, se v určitých částech mozku uvolňuje v malém množství při přirozených příjemných aktivitách, jako je například příjem potravy, sex nebo oblíbená fyzická aktivita. L-Tyrosine stimuluje a upravuje aktivitu mozku – potlačení stresových, depresivních a úzkostných stavů, zlepšení nálady, zvyšuje čilost a vitalitu, podporuje tvorbu a aktivaci endorfinů, výšení motivace a stimulace pro fyzický výkon, má antikatabolický účinek.
 • BioPerine. Má termogenní účinek na gastrointestinální trakt (zvýšené prokrvení optimalizuje přenos živin), zvyšuje emulgační kapacitu střeva (optimální vstřebávání) a zrychluje aktivní transport přes stěnu tenkého střeva. Bioperine® také zvyšuje účinnost současně podávaných látek jako jsou rostlinné extrakty, vitamíny rozpustné ve vodě i v tucích, antioxidanty a minerální a stopové prvky. BioPerine® v přípravku X3 Thermogenic Fat Burner zvyšuje účinnost jeho klíčových složek.
 • Capsaicin. Termogenní složka, zvyšující tělesnou teplotu a pomáhající spalovat Vaše kalorie.
 • Guggulsterone 99%. Aktivuje lipolytické enzymy (enzymy štěpící tuk), výrazně zvyšuje hladinu T3 (trijodtyronin) – hormon štítné žlázy, zrychlující metabolismus a odbourávání tuků, podporuj přeměnu neaktivní T4 na aktivní T3. Obsahuje účinné guggulsterony E a Z, jež mají schopnost urychlit tzv. „chemické pálení“ uložených tuků, tím jednoduše přeměňuje tuky na více fyzické energie. To je způsobeno přenastavením vlastního „tukového termostatu“ o několik stupňů výše. Guggulsterony též snižují „špatný“ cholesterol (LDL cholesterol) a zároveň zvyšuje „dobrý“ cholesterol (HDL cholesterol). Guggulsterony odbourávají tuky jak z podkožních zásob, tak z krevního řečiště. Guggulsterony jsou schopny reaktivovat metabolismus zpomalený sníženým příjmem sacharidů při dietách. Guggulsterony v přípravku X3 Thermogenic Fat Burner jsou obsaženy v prvotřídní kvalitě, přičemž důležité guggulsterony E a Z tvoří více jak 99% celkového obsahu guggulsteronů. 

Doporučené dávkování

 • V den volna užívejte 2 kapsle ráno nalačno a další 2 kapsle v poledne, také nalačno.
 • V den tréninku užijte 2 kapsle ráno nalačno a 2 kapsle cca 30 minut před tréninkem.
 • Ve všech případech zapijte kapsle cca 200-300 ml vody a po celý den dodržujte mírně zvýšený pitný režim.
 • Neužívejte 2 dávky naráz nebo s krátkou časovou prodlevou.
 • Neužívejte více jak 4 kapsle během 24 hodin.
 • Konzumujte déle jak 4 hodiny před spaním.

Nutriční informace

2 kapsle 100 g
energetická hodnota < 12 kcal/< 50 kJ 399 kcal/1669 kJ
bílkoviny 1,9 g 78,1 g
sacharidy 0,5 g 21,6 g
tuky < 0,1 g < 0,1 g

Účinné látky

2 kapsle 100 g
Acetyl L-Carnitine 200 mg 11,55 g
Citrus Aurantium Extract (98% synephrine) 12 mg 0,69 g
Guggulsterone 99% 20 mg 1,15 g
Taurine 200 mg 11,55 g
L-Citruline DL-Malate 300 mg 17,32 g
Caffeine anhydrous 200 mg 11,55 g
Green Tea Extrakt 200 mg 11,55 g
White Willow Bark 250 mg 14,43 g
L-Tyrosine 100 mg 5,77 g
Capsaicin 5 mg 0,29 g
BioPerine® 5 mg 0,29 g

Složení

 • L-Citruline DL-Malate, White Willow Bark (Standardised for 15% salicin), Taurine, Acetyl L-Carnitine, Green Tea Extrakt (Standardised for 50% polyphenols, 18% caffeine), Caffeine anhydrous, L-Tyrosine, Guggulsterone 99%, Citrus Aurantium Extract (Standardised for 98% synephrine), Capsaicin, BioPerine® (95% of piperine), želatinová kapsle

Informace

 • Doplněk stravy.
 • Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein a aspirin, osoby s vysokým krevním tlakem a onemocněním srdce a osoby s problémy s krevní srážlivostí nebo po mrtvici.
 • Neužívejte společně s jinými přípravky nebo léky obsahujícími kofein, synefrin nebo fenylefrin.
 • Neužívejte společně s antidepresivy nebo konzultujte užívání se svým lékařem.
 • Neužívejte, pokud máte zdravotní problémy se srdcem, játry či ledvinami, dále pokud trpíte onemocněním štítné žlázy, psychickými poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, silnými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem.
 • Pokud si nejste jisti, konzultujte svůj zdravotní stav a vhodnost užívání tohoto přípravku se svým lékařem.
 • Přestaňte užívat v případě, kdy užívání doprovází nepříjemné pocity.
 • V případě přecitlivělosti na kofein nebo při poruchách spánku neužívejte produkt méně než 6 hodin před spaním.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Není náhrada pestré stravy.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Skladujete v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.
 • Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

Výrobce: A1 SOLUTION, s.r.o., Macharova 349, 27601 Mělník

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Xxlabs


Top