Yonex ArcSaber 7 Play badmintonová raketa

Tento unikátní kus Yonex ArcSaber 7 Play badmintonová raketa od populárního výrobce Yonex snadno můžete sehnat tady a teď právě opravdu výhodně. Akční ceny již od 1599 Kč
Cena: 1599 Kč

Badmintonové rakety řady ARCSABER jsou zkonstruovány pro dosažení maximální síly, rychlosti a kontroly. Díky schopnosti předání maximální energie na míč vám raketa Yonex Arcsaber 7 Play pomůže v přesných úderech a zajistí lepší cit. Raketa je vhodná pro pokročilé a pravidelné hráče, kteří hledají pružný rám s vyvážením even balance. Rakety s technologií Slim Shaft se vyznačují tenkým rámem rakety, který snižuje odpor vzduchu, a tím umožňuje rychlejší švih i razantnější údery.

Isometric – Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným raketám. Na rozdíl od běžných tvarů hlavy rakety isometrická hlava rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami. Tím zvětšuje Sweet Spot, což umožňuje výrazně lepší odehrání míče i v případě ne zcela optimálního úderu.

Parametry:
– flex: pružný rám
– tvar hlavy: Isometric
– váha: 83 g
– vyvážení: even balance
– grip: 5
– hlava: Graphite
– shaft: Graphite
Obal v ceně ano
Vypletená raketa ano

Další produkty z kategorie Badmintonové rakety

Další produkty od výrobce Yonex


Top