Yonex VCORE 100 Lite 2023 tenisová raketa

Tento kvalitní a levný produkt Yonex VCORE 100 Lite 2023 tenisová raketa od top značky Yonex jednoduše pořídíte tady nyní téměř zdarma. Ceny již od 5549 Kč
Cena: 5549 Kč

Již sedmá generace oblíbené série YONEX VCORE. Tato ikonická raketa je ideální pro pokročilé a závodní hráče, kterým nabídne novou úroveň spinu, razance a zároveň maximální kontrolu nad jejich hrou. Koncept vývoje se nesl v duchu zlepšení topspinové hry, ovladatelnosti a stability. Ovladatelnost – díky minimalizovanému odporu získáváme rychlou a obratnou raketu, snapback – rychlejší snapback struny vytvoří lepší spin, kroucení – zhotovením stabilnějšího rámu (méně kroucení) získáváme větší kontrolu. Nejzajímavější novinkou je bezesporu nový materiál: Silicone Oil Infused Grommet. Tímto speciálním olejem jsou naplněny průchodky, což díky menšímu tření umožní raketě rychlejší ohnutí a návrat do původní polohy. Díky tomu se zvyšuje snapback při odpalu a snadněji se tak dosáhne perfektního spinu.

Po předchozí sérii zůstávají raketám aerodynamické technologie AERO TRENCH a AERO FIN. Díky užším průchodkám dochází ke sníženému odporu vzduchu, což zvyšuje rychlost rámu a umožňuje lepší ovladatelnost.

Parametry:
– délka: 27 in
– hmotnost: 280 g (bez výpletu)
– velikost hlavy: 100 in2
– vyvážení: 330 mm
– materiál: 2G-Namd Flex Force, H.M. Graphite, VDM
– šířka rámu: 25.3 mm / 25.3 mm / 22.0 mm
– vzor výpletu: 16 x 19

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Yonex


Top