Yunmai Masážní pistole Prime YMFG-B453

Unikátní a žádaný výrobek Yunmai Masážní pistole Prime YMFG-B453 od značky Yunmai jednoduše můžete získat tady teď právě skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 2956 Kč
Cena: 2956 Kč

Masážní přístroj Yunmai Prime YMFG-B453

Potřebujete relaxaci po dlouhém dni stráveném u pracovního stolu? Nebo se snad chcete zotavit po náročném tréninku? Vyzkoušejte masážní přístroj Yunmai Prime YMFG-B453. Díky 4 dostupným režimům můžete snadno nastavit intenzitu masáže podle potřeb svého těla a odolná baterie vám umožní používat přístroj až 84 dní na jedno nabití. Další výhodou masážního přístroje YMFG-B453 je jeho tichý provoz (45 dB) a vysoký výkon při otáčkách. Poskytne vám vysněnou relaxaci po dlouhém dni.

Na výběr je 5 rychlostí

Navzdory svým malým rozměrům vyniká masážní přístroj působivým tlakem, který dosahuje hlubokých svalových skupin. Přístroj vám také umožňuje vybrat si z 5 rychlostí v rozmezí 1800 – 3200 otáček za minutu. Přizpůsobte si jeho působení svým osobním preferencím!

Různé provozní režimy

Přístroj nabízí režimy, z nichž si můžete vybrat. Režim inteligentní masáže poskytuje jemnou pulzující masáž, která je ideální pro domácí relaxaci. Profesionální režim Fitness je naopak ideální pro regeneraci svalů po intenzivním tréninku. Přizpůsobte si jeho provoz podle svých potřeb!

Efektivní provoz

Masážní přístroj je vybaven 24V bezkartáčovým motorem s vysokým výkonem 3200 ot. Díky použití takového řešení se přístroj dostane až do hlubokých svalových partií, čímž prohlubuje pocit uvolnění. Přístroj také pracuje překvapivě tiše – jeho hlasitost je pouze asi 45 dB.

Dlouhá pracovní doba

Rozlučte se se zamotanými kabely. Bezdrátový masážní přístroj Yunmai Prime vám poskytne svobodu pohybu, o které jste snili. Přístroj je vybaven odolnou baterií s kapacitou 2900 mAh. Za předpokladu, že jej budete používat každý den po dobu přibližně 10 minut, vydrží vám na jedno nabití až 84 dní! Navíc se zařízení po 10 minutách používání automaticky vypne. Nemusíte se tak obávat, že by se příliš rychle vybil nebo že by vám delší masáž způsobila svalové zranění. Masážní přístroj má v balení speciální základnu, která umožňuje bezpečné nabíjení a stabilní skladování zařízení.

Promyšlený design

Masážní přístroj byl vytvořen z odolného materiálu, díky čemuž je velmi odolný, a přitom lehký. Skvěle padne do ruky a je dostatečně malý, aby vás mohl doprovázet téměř kdekoli. Jeho přepravu a skladování usnadňuje přiložená stanice.

Součástí balení jsou 4 hlavice

Přizpůsobte si masér podle svých potřeb. Sada obsahuje 3 vyměnitelné hlavice, které jsou příjemné na dotek, snižují tlak a poskytují pohodlí. Kulatá hlavice umožňuje účinnou masáž zad, ramen, lýtek a dalších velkých svalových skupin. Hlavice ve tvaru písmene U je ideální pro masáž krku a obou stran páteře. Plochá hlava se bude dobře hodit pro citlivé svaly s nízkou tolerancí bolesti. Kulovitá hlava naopak stimuluje hluboké tkáně, jako jsou; klouby, dlaně a dokonce i chodidla. Vytvořte si lázeňský salon podle vlastního uvážení!

Součástí balení je

  • Masážní přístroj
  • Kulatá hlavice
  • Hlavice ve tvaru písmene U
  • Plochá hlava
  • Kulovitá hlava
  • Nabíjecí stanice

Název značky
Yunmai
Název
Masážní přístroj Yunmai Prime
Model
YMFG-B453
Hmotnost
840g
Kapacita baterie
2900 mAh
Doba nabíjení
přibližně 4 h
Rozměry
179 x 60 x 236 mm
Režimy rychlosti
1800 ot/min / 2400 ot/min / 3200 ot/min
Úrovně otáček
5
Doba používání
84 dní
Úroveň hlasitosti
45 dB

Další produkty z kategorie Masážní válce


Top