Ancient+Brave True Hydration 180g

Tento skvělý kus Ancient+Brave True Hydration 180g od značky Ancient+Brave snadno získáte tady teď právě za akční cenu. Akční ceny od 902 Kč
Cena: 902 Kč

Doplněk stravy.

  • Pokročilý elektrolytový komplex
  • Draslík (citrát draselný), hořčík (citrát hořečnatý), vápník (jablečnan vápenatý), sodík (citrát sodný)
  • Chrom (pikolinát chromitý), kokosová voda, himalájská sůl, inulin z kořene čekanky
  • Zlepšuje mentální jasnost a duševní výkon
  • Redukuje únavu a vyčerpání
  • Hydratuje pokožku zevnitř
  • Zlepšuje rekonvalescenci
  • Podporuje trávící systém
  • Perfektní pro cestování, saunu i ranní rehydratační rituál
  • Lze užívat ráno, během dne i večer

Pro efektivní hydrataci nestačí přijímat pouze vodu. Tělo spolu s tekutinami potřebuje také elektrolyty. V Ancient Brave na to pamatujeme a připravili jsme pro vás špičkovou novinku. True Hydration je pokročilý elektrolytový komplex s osmi aktivními složkami určený pro podporu duševní i fyzické kondice. Obsažené minerály v citrátových (organických) formách fungují v těle jako elektrolyty a mají tak přímý vliv na celou řadu biochemických procesů v těle. To má následně pozitivní vliv na duševní i tělesnou kondici. Doplněk True Hydration zlepšuje mentální jasnost, duševní výkon, soustředění, potlačuje únavu a vyčerpání. Zároveň zlepšuje kvalitu spánku, rekonvalescenci a trávící systém. Lze jej užívat jako každodenní podporu, je ideální pro start do nového dne, pro užívání během dne i před spaním.

True Hydration obsahuje celkem 8 aktivních složek:

Mořský hořčík – Jen málo složek je pro tělo tak důležitých jako minerální hořčík. Je zapojený do více než 700 enzymatických reakcí, produkce energie, fungování nervů a regulace glukózy. Hraje taky důležitou roli ve fungování kostí a svalů, je potřebný pro syntézu DNA a RNA – stavebních kamenů života. Mnoho studií ale ukazuje, že většina populace nemá dostatečný příjem hořčíku. Citrát hořečnatý obsažený v True Hydration je získaný z přírodního minerálního zdroje mořského původu. Jde o vysoce rozpustný, snadno absorbovatelný a bioaktivní zdroj hořčíku.

Citrát draselný – Draslík je pro tělo klíčový minerál hrající hlavní roli v mnoha tělesných oblastech, od udržení rovnováhy tekutin v buňce, přes krevní tlak, fungování nervů, detoxikaci, až po glykogenové zásoby ve svalech. Citrát draselný v True Hydration byl vybrán pro jeho čistotu a vysokou biodostupnost.

Jablečnan vápenatý – vápník je ze všech minerálů v těle nejhojnější, téměř 99 % tělesného kalcia je uskladněno v kostech a zubech. Tento esenciální minerál je ale potřebný pro mnoho jiných míst než jen pro kosti. Jde o klíčový elektrolyt pro optimální hydrataci, komunikaci nervů, krvetvorbu, tvorbu hormonů a fungování svalů. Mnoho z nás ho ale nekonzumuje dostatečně. Jablečnan vápenatý je organická, vysoce biodostupná forma vápníku.

Pikolinát chromitý – méně známý stopový minerál, ale velice důležitý. Jeho vlastnosti souvisí s kontrolou krevního cukru, metabolismem živin, stabilitou energetické hladiny, srdcem, kontrolou hmotnosti a mozkem. Pikolinát chromitý je organická forma chromu ve vazbě s kyselinou pikolinovou, jde o snadno a efektivně vstřebatelnou formu.

Prášek z kokosové vody – osvěžující vosa z kokosů je po staletí užívaná v tropických zemích jako pomoc pro celou řadu problémů. V Sánskrtu jsou kokosovníky nazývané „stromy, které dávají vše, co je nutné pro žití“. Kokosová voda je nejlepším známým přírodním zdrojem elektrolytů, delikátní kokosová voda v true Hydration byla vybrána experty pro zajištění co nejvyšší čistoty.

Inulin z kořene čekanky – rozpustná vláknina je významný zdroj potravy pro přátelské kultury tvořící střevní mikrobiom. Organický inulin v produktech Ancient Brave pochází z kořene čekanky a má lehkou, sladkou chuť, která pomáhá uspokojit odpolední bažení po sladkém. Jako zdroj vlákniny také pomáhá prodloužit pocit plnosti a podporuje chod zažívacího traktu. Správné trávení je základem celého metabolismu.

Růžová Himalájská sůl – ochráněná od znečištění sněhem a ledem je Himalájská sůl zachovaná v nedotčeném prostředí a je považovaná za nejčistší sůl na světě. Zatímco obyčejná sůl poskytuje chlorid sodný, Himalájská sůl obsahuje plné spektrum minerálů (vápník, sodík, hořčík, draslík) a obdivuhodných 84 stopových minerálů a prvků. Minerály jsou v soli obsažené v koloidní formě, což znamená, že jsou dost malé na to, aby byly rychle a snadno absorbovány.

V ČEM JE ROZDÍL?

+ Prémiová kvalita
+ Celkem 8 bioaktivních složek: kokosová voda v prášku (53 %), inulin z kořene čekanky, citrát hořečnatý, citrát sodný, jablečnan vápenatý, růžová himalájská sůl, citrát draselný, pikolinát chromitý.
+ Etická a šetrná produkce (udržitelné – ekologické zemědělství)
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez přidaného cukru)
+ NO Big agrobusiness

PROČ UŽÍVAT TRUE HYDRATION?

Vypít ráno nejméně 0,5 l vody, ideálně 1 l pomáhá tělo nastartovat. Po noci je totiž dehydratované. Ještě mnohem lepší podmínky pro start do nového dne mu ale poskytneme, když k vodě přidáme elektrolyty v bioaktivních formách. A přesně takovou efektivní směs dodává True Hydration.

+ Navozuje pocit rozjasnění, zlepšuje duševní výkon
+ Redukuje únavu a vyčerpání
+ Zlepšuje rekonvalescenci, podporuje trávení
+ Vyživuje pokožku a zlepšuje spánek

O značce Ancient Brave

S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.

SLOŽENÍ:

obsahuje: kokosová voda v prášku (53 %), inulin z kořene čekanky, citrát hořečnatý, citrát sodný, jablečnan vápenatý, růžová himalájská sůl, citrát draselný, pikolinát chromitý.

DÁVKOVÁNÍ:

Přidejte 6 g prášku do 250 ml studené vody a rozmíchejte. Pro přípravu použijte vždy čistou a suchou lžičku.

UPOZORNĚNÍ

Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.

Průměrné nutriční informace

ve 100 g v 1 dávce 6 g
Energetická hodnota 1367 kJ (16%*) 82,02 kJ (1%*)
Energetická hodnota 322 kCal (16%*) 19,32 kCal (1%*)
Bílkoviny – proteiny 0,2 0,01
Sacharidy – uhlohydráty 81 g (31%*) 4,86 g (2%*)
z toho cukry 45 g (50%*) 2,7 g (3%*)
Tuky 0,1 0,01
Vláknina 1,2 g 0,07 g

Vitamíny a minerály

ve 100 g v 1 dávce 6 g
Draslík 3500 mg (175%*) 210 mg (11%*)
Hořčík 1800 mg (480%*) 108 mg (29%*)
Chrom 800 µg 48 µg

Další produkty z kategorie Iontové nápoje


Top