Bongo Z City

Levný produkt Bongo Z City od značky jednoduše naleznete tady teď skutečně levně! Nabídka od 19990 Kč
Cena: 19990 Kč

Elektrokoloběžka s dojezdem 50km, rychlostí 25km/h a nosností 100kg

Krásná, designová,ale zároveň extrémně výkonná elektrokoloběžka Bongo Z City
konečně u nás na eshopu.

Má výkon 1000W a 48V, což je parádní číslo. Pokud bydlíte někde, kde často funíte do kopce, usnadněte si život a nechte se vyvést právě touto elektrokoloběžkou Bongo Z.

Díky akumulátoru 48V 10000mAh nemusíte ani moc řešit dojezd, protože je to až 50km . Dosahuje maximální rychlosti 25 km/h . Velmi pozitivně hodnotíme osvětlení elektrokoloběžky, které je více než dostatečné.

Na dotykové obrazovce uvidíte všechny informace, dozvíte se ujeté kilometry, rychlost, zbývající kapacitu akumulátoru…Přepínat můžete mezi třemi mody rychlosti – Sport 25 km/h, Eco 15 km/h, Chodec 6 km/h. Režim chodec je velmi důležitý, podle zákona je totiž nutné rychlost přizpůsobit na místech, kde jsou chodci jejich rychlosti. Pro větší bezpečnost je vybavena přesnou dvojitou kotočovou brzdou .

Konstrukce je hliníková a vodotěsná. Široká řídítka a kompletně odpružená 10,5″ kola zajišťují opravdu pohodlnou jízdu. Sice výrobce udává nosnost 100kg , ale důkladně jsme ji testovali spolu s naším 120kg technikem a ani nezaprotestovala. Naprosto nezávisle konstatujeme, že to je nejlepší elektrokoloběžka, kterou jsme zatím testovali. 🙂

Obsah balení:

  • Elektrokoloběžka Bongo Z City
  • Nabíječka
  • Manuál

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky


Top