ELJET Dětská elektrická koloběžka Magico růžová

Kvalitní a levný kus ELJET Dětská elektrická koloběžka Magico růžová od populárního výrobce ELJET jednoduše naleznete zde opravdu výhodně! Akční ceny již od 3471 Kč
Cena: 3471 Kč

Eljet Magico

Popis Ideální dárek pro ty nejmenší jezdce díky intuitivnímu lehkému ovládání a spolehlivým bezpečnostním prvkům. Citlivý nášlapný plyn a spolehlivá brzda vám zaručí, že se o své dítě nebudete muset bát pokaždé, co vezme svoji koloběžku ven.

Technické specifikace Bezpečnost je u dětí samozřejmě na prvním místě! Elektrická koloběžka Eljet Magico je proto vybavena světelnými prvky, které jsou nejen hravé, ale hlavně zajišťují viditelnost jezdce. S naší koloběžkou zažijí vaše ratolesti také spoustu zábavy, což potvrzují následující technické parametry. Baterie o velikosti 2 Ah s dojezdem až 8km a kvalitní materiálové zpracování vašemu dítěti zaručí dlouhé řádění venku nebo i pohodlnou, rychlou a bezstarostnou cestu do školy. S hmotností nižší, než 5kg nebude ani přenášení koloběžky žádný problém.

Vzhled Nejlepší věc na závěr, a proto nesmíme zapomenout ani na stylový design. Černá matná barva, doplněná o barevné podsvícení koleček a základní desky s velkým výběrem barev, vám zaručí, že už vaše dítě na ulici rozhodně nikdo nepřehlédne.

Technické specifikace:

Maximální rychlost: až 6 km/h

Dojezd: až 8 km

Maximální hmotnost jezdce: 50 kg

Motor: 70 WBaterie: 2 Ah

Napětí baterie: 22,2 V

Hmotnost: 4,5 kg

Rozměry koloběžky: 68 x 13,5 x 86 cm

Rozměry balení: 29 x 17 x 75 cm

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top