BrainMax Pure Chilli sauce – Mango Ananas 200ml

Tento kvalitní a levný produkt BrainMax Pure Chilli sauce - Mango Ananas 200ml originál od značky BrainMax naleznete právě teď za akční cenu. V akci od 200 Kč
Cena: 200 Kč

V BrainMax Pure chilli omáčce jsme zkombinovali ostrou chuť jedné z nejpálivějších chilli papriček Habanero se sladkou chutí manga a ananasu. Perfektní chuť chilli omáčky doplňuje prvotřídní italský vinný ocet, himalájská sůl, směs koření a šťáva z čerstvých limetek. Výsledkem je vynikající omáčka, kterou můžete použít ke všem druhům masa, rybě nebo zelenině. BrainMax Pure chilli omáčka je ručně vyráběná v České republice a každá chilli paprička je pečlivě kontrolovaná, abychom tak mohli zaručit výslednou kvalitu a chuť omáčky. V našich omáčkách používáme pouze čerstvé chilli papričky, nenajdete v nich chemické konzervanty, barviva ani sušené chilli.

BrainMax Pure chilli omáčka je kombinace chilli papriček Habanero, kterou jsme spojili se sladkou chutí tropického manga a ananasu. Tím vznikla výborná chuť chilli omáčky, do které jsme přidali nejkvalitnější himalájskou sůl, limetkovou šťávu a italským vinný ocet prvotřídní kvality.

Papričky Habanero se řadí mezi jedny z nejpálivějších papriček vůbec. Mají několik barevných variant, ale nejběžnější jsou oranžová a červená. Habanero původně pochází z Amazonie. Jejích skóre pálivosti se udává kolem 300 000 SHU (Scovilleově stupnici), záleží na odrůdě i původu. Pálivost papričky má na svědomí látka kapsaicin, jejiž množství určuje také stupeň pálivosti. Pikantnost není vše, čím se mohou chilli papričky habanero pochlubit. Kapsaicin má také proti***ětlivé vlastnosti a samotné Habanero je plné vitamínu C. Jelikož BrainMax Pure chilli omáčka neobsahuje konzervanty, vybírali jsme jen ty nejlepší čerstvé chilli papričky. Omáčka je vhodná k masu, rybě i k zelenině nebo mořským plodům. Na pozoru by se měli mít ale ti, kteří trpí na chronické pálení žáhy nebo žaludeční vředy.

Spojením chilli spolu se sladkou chutí dračího ovoce, manga a ananasu vznikla perfektní chuť omáčky, kterou jsme doplnili o kvalitní vinný ocet, himalájskou sůl, třtinový cukr, kardamom, muškátový květ a zázvor. Omáčka je vhodná ke grilovanému masu, do zeleninového salátu nebo mořským plodům. Na pozoru by se měli mít ti, kteří trpí na chronické pálení žáhy nebo žaludeční vředy.

Po otevření skladujte v lednici.

Jednotlivé druhy papriček mají také různý stupeň pálivosti. Ta se udává ve takzvané Scovilleově stupnici pikantnosti. Stupeň pikantnosti se dále může lišit na tom, kde a jak byly chilli papričky pěstovány. Ale co dělá chilli papričky tak pálivé? Je to bioaktivní látka zvaná kapsaicin. A platí zde přímá úměra. Čím více kapsaicinu paprička má, tím je pálivější.

Přednosti BrainMax Pure Chilli omáčky:

  • Bez konzervantů a barviv.
  • Pouze z čerstvých chilli papriček.
  • Z prvotřídních surovin.
  • Regionální výrobek.
  • Vhodné ke grilovanému masu, zelenině i mořským plodům.

SLOŽENÍ:

obsahuje: mango, ananas, papričky Habanero, jablečná šťáva, třtinový cukr, vinný ocet, růžová sůl, směs koření

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte dle potřeby

SKLADOVÁNÍ

Na chladném, suchém a temném místě.

Průměrné nutriční informace

ve 100 ml
Energetická hodnota 381 kJ (5%*)
Energetická hodnota 90 kCal (5%*)
Bílkoviny – proteiny 0,81 g (2%*)
Sacharidy – uhlohydráty 19,92 g (8%*)
z toho cukry 18,08 g (20%*)
Tuky 0,52 g (1%*)
z toho nasycené mastné kyseliny 0,07
Sůl 1,14 g (19%*)

Další produkty z kategorie Iontové nápoje

Další produkty od výrobce BrainMax


Top