Cattara Kempingový vozík skládací TROGIR PICCOLO

Oblíbený kus Cattara Kempingový vozík skládací TROGIR PICCOLO od populární značky Cattara naleznete právě teď v akci! Právě lze objednat jen za 1749 Kč
Cena: 1749 Kč

Užitečný vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě.

Vozík je opatřen pevnými gumovými, na přední ose zatáčecími, kolečky o průměru 12 cm pro usnadněný pohyb. Trogir Piccolo si poradí v jakémkoliv terénu na jakémkoliv povrchu.

Rukojeť pro řízení vozíku je teleskopická, nastavitelná po celé délce, po přepravě je možné její zajištění ve výchozí poloze. Madlo je ergonomicky tvarováno, pro pohodlný úchop a bezpečnou manipulaci.

Rám vozíku zabezpečuje nosnost až 50kg zavazadel, je tvořen kvalitní ocelí černé barvy s možností rychlého rozložení. Není třeba žádného nářadí, vozík stačí roztáhnout do převozní polohy a zajistit vespod suchým zipem.

Celkové rozměry vozíku 72 x 47 x 89 cm a ve složeném stavu 49 x 65 x 13 cm, s váhou 6,6 kg. Nákladový prostor je objemný a díky své konstrukci je možné naložit mnohem více věcí, až do povolené nosnosti. Čelní strana korby vozíku je opatřena dvěma sítěnými kapsami na lahve s pitím, či opalovací krémy apod.

Nosnost, praktičnost a kvalita provedení dělají z vozíku Trogir Piccolo výjimečného a nepostradatelného pomocníka pro outdoorové aktivity a pobyt v přírodě.

Technická data
Přenosný, složitelný ano
Váha 6,6 kg
Rozměry pro uložení 49 x 65 x 13 cm
Rozměry vozíku 94 x 77 x 54 cm
Nosnost 50 kg
Materiál rámu ocel
Teleskopické madlo 52-75 cm

Další produkty z kategorie Outdoorové vařiče

Další produkty od výrobce Cattara


Top