ELJET Dětská elektrická kolobežka Drago zelená

Akční kus ELJET Dětská elektrická kolobežka Drago zelená s osvědčenou značkou ELJET snadno pořídíte nyní ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 3858 Kč
Cena: 3858 Kč

Elektrická koloběžka Eljet Drago

Elektrická koloběžka Eljet Drago je moderní stylová koloběžka, která je určena pro děti.
Malá vzrůstem, velká výkonem Elektrická koloběžka Eljet Drago je ideálním dopravním prostředkem konstruovaným přímo pro děti. Mezi její největší výhody patří snadné ovládání, nízká hmotnost a vychytané bezpečnostní prvky.

Tento malý zázrak je poháněn motorem o výkonu 120 W, se kterým vaše ratolesti mohou dosáhnout maximální rychlosti až 12 km/h. Energii koloběžce dodává baterie s kapacitou 4 500 mAh. Baterie je připravena k použití již po zhruba 4 hodinách nabíjení a umožní dojezd až do vzdálenosti 10 km. Vlastníte-li také nějaké elektrické vozítko, můžete se tak odteď prohánět bok po boku s vašimi ratolestmi a vyrazit na nejeden pěkný výlet.

Dojezd může ovlivnit řada proměnných od váhy jezdce až po povětrnostní podmínky. Při jízdě je vždy nutné s touto skutečností počítat. Jelikož je tato koloběžka konstruována pro děti, maximální váha jezdce je 65 kg.

Snadná manipulace Koloběžka Eljet Drago je skladná a snadno přenositelná. Pomocí pár jednoduchých kroků dokážete vaši koloběžku složit a znovu rozložit. Navíc pro její nízkou hmotnost 10 kg je velice snadné ji vzít a přenést.

Bezpečnost a pohodlí Při konstruování této koloběžky bylo věnováno hodně času bezpečnostním prvkům. Elektrická koloběžka Eljet Drago je vybavena protiskluzovou podložkou, která podporuje stabilní postoj. Bezpečnostním prvkům vévodí brzdný systém.

Koloběžka disponuje zadní brzdou, která se snadno ovládá pomocí páčky umístěné na levé straně řídítek. Tato brzda navíc obsahuje mikro zařízení, které současně deaktivuje výkon motoru.

Spolupráce těchto dvou veličin výrazně pomáhá snížit brzdnou dráhu koloběžky a eliminovat nepříjemné cukavé pohyby. Vaše dítě si tak může užít dokonalý požitek z jízdy, a to bezpečně a pohodlně.

Technické specifikace a parametry Elektrická koloběžka Eljet Drago Barva: zelená Hmotnost: 10 kgRozměry: 74 x 36 x 84-94 cmMaximální váha jezdce: 65 kg Brzdy Provedení: Zadní mechanická Baterie Kapacita: 4,5 Ah / 24 VDoba nabíjení: 3-4 hodinyMaximální rychlost: 12 km/hDojezd:

až 10 km Motor Výkon: 120 W Kola Rozměry: 5,5″ (palce) Odpružení: ne Stojánek: ano

Manuál ke stažení ZDE

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top