ELJET Dětská elektrická koloběžka Magico zelená

Tento žádaný produkt ELJET Dětská elektrická koloběžka Magico zelená od známého výrobce ELJET můžete získat zrovna opravdu výhodně! Teď za akční cenu 3471 Kč
Cena: 3471 Kč

Eljet Magico

Popis Ideální dárek pro ty nejmenší jezdce díky intuitivnímu lehkému ovládání a spolehlivým bezpečnostním prvkům. Citlivý nášlapný plyn a spolehlivá brzda vám zaručí, že se o své dítě nebudete muset bát pokaždé, co vezme svoji koloběžku ven.

Technické specifikace Bezpečnost je u dětí samozřejmě na prvním místě! Elektrická koloběžka Eljet Magico je proto vybavena světelnými prvky, které jsou nejen hravé, ale hlavně zajišťují viditelnost jezdce. S naší koloběžkou zažijí vaše ratolesti také spoustu zábavy, což potvrzují následující technické parametry. Baterie o velikosti 2 Ah s dojezdem až 8km a kvalitní materiálové zpracování vašemu dítěti zaručí dlouhé řádění venku nebo i pohodlnou, rychlou a bezstarostnou cestu do školy. S hmotností nižší, než 5kg nebude ani přenášení koloběžky žádný problém.

Vzhled Nejlepší věc na závěr, a proto nesmíme zapomenout ani na stylový design. Černá matná barva, doplněná o barevné podsvícení koleček a základní desky s velkým výběrem barev, vám zaručí, že už vaše dítě na ulici rozhodně nikdo nepřehlédne.

Technické specifikace:

Maximální rychlost: až 6 km/h

Dojezd: až 8 km

Maximální hmotnost jezdce: 50 kg

Motor: 70 WBaterie: 2 Ah

Napětí baterie: 22,2 V

Hmotnost: 4,5 kg

Rozměry koloběžky: 68 x 13,5 x 86 cm

Rozměry balení: 29 x 17 x 75 cm

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top