ELJET Elektrická koloběžka C-80 PRO černá

Akční a ve slevě výrobek ELJET Elektrická koloběžka C-80 PRO černá od odblíbeného výrobce ELJET jednoduše získáte zde teď skutečně levně. Nabídky již od 7042 Kč
Cena: 7042 Kč

Představujeme zcela novou elektrickou koloběžku Eljet C-80 PRO. Výkonná a přesto elegantní, využijete ji na cestě za dobrodružstvím i do práce, můžete si vybrat ze dvou barevných provedení – černá a modrá. Tato je černá. Koloběžka Eljet C-80 PRO bude ideálním parťák pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilejší jezdce, kteří hledají spolehlivost na svých cestách. Při vývoji byl kladen důraz na svižné a obratné chování při zachování maximální bezpečnosti a odolnosti komponent.

Energii pro jízdu dlouhou až 22 km dodává Li-Ion baterie o kapacitě

6 Ah. Po jízdě je možné koloběžku snadno složit a naložit například do kufru auta nebo vyvést výtahem až přímo do Vašeho bytu.

Pohonné ústrojí Výkonný motor, který koloběžku rozjede až na 25 km/h, napájí baterie o kapacitě 6 Ah. Užít si tak můžete jízdu dlouhou až 22 km. Rozměry Koloběžka se vyznačuje rozměry, které jí předurčují k použití ve městě. Je lehká, obratná a snadno přenosná, váží pouze 12,5 kg.

Technické specifikace

Maximální rychlost: 25 km/h
Dojezd: až 22 km
Maximální hmotnost jezdce: 120 kg
Motor: 350W
Baterie: 6 Ah
Napětí baterie: 36 V
Hmotnost: 12,5 kg

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top