ELJET Foil Wing WingJet Eagle 3 red/yellow + sleva 300,- na příslušenství

Velmi oblíbený kus ELJET Foil Wing WingJet Eagle 3 red/yellow + sleva 300,- na příslušenství od populárního výrobce ELJET jednoduše pořídíte zde nyní levně. Teď v akci 15499 Kč
Cena: 15499 Kč

Potřebujete lehké a jednoduché nafukovací křídlo, které po vyfouknutí nezabírá skoro žádné místo? Tak nafukovací křídlo Foil Wing je určeno přesně pro Vás. Foil Wing je ideální pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového nebo i pro jezdce, kteří často cestují a hledají křídlo se stabilním setupem a perfektním tahem. Foil Wing dosahuje výkonu, který ocení pokročilí a zkušení jezdci a je dostatečně bezpečný a velmi jednoduchý na ovládání i pro úplné začátečníky.

Nafukovací křídlo můžete použít kdykoliv, když se zvedne vítr. Využiješ ho na jakékoliv vodní ploše nebo i na souši bez ohledu na její velikost. Ať už se vydáš na širý oceán, na jezero na chatě nebo rybník za domem. Kopec zábavy a radost z jízdy si užiješ opravdu všude. Jeho využití je opravdu široké. Nafukovací křídlo kromě použití s ??paddleboardem či foilboardem na vodní hladině, využiješ například i na skejtu či na snowboardu. Parametry našich druhů křídel:

Velikost křídla

3m2
4m2
5m2
6m2
Vhodné pro

Děti, začátečníci
Pokročilí, slabší vítr
Pokročilí, silnější vítr

Vysoký nebo těžší jezdec * Jedná se o žlutě vyznačený druh křídla.

Další produkty z kategorie Paddleboardy

Další produkty od výrobce ELJET


Top