Extrifit 100% Pure Citrulline 300g

Designový produkt Extrifit 100% Pure Citrulline 300g od výrobce Extrifit můžete sehnat právě zde skutečně výhodně. Ceny již od 428 Kč
Cena: 428 Kč

100% Pure Citrulline od Extrifit pomáhá k vyšším výkonům díky oddálení únavy a prokrvení svalů! 100% Pure Citrulline obsahuje volnou aminokyselinu L-citrulin v sypké formě sloužící pro přípravu chutného předtréninkového nápoje. V kulturistice je citrulin znám především jako stimulant produkce oxidu dusnatého, díky kterému se Vám při tréninku podaří svaly lépe prokrvit. Díky lepšímu prokrvení pak máte pocit lepšího napumpování, které samozřejmě souvisí i s lepším přívodem živin ke svalu. A ten hraje ve svalovém růstu velmi důležitou roli. Kromě toho může lepší prokrvení svalu a v důsledku toho vyšší přívod živin ke svalu zefektivnit jeho regeneraci, což je významné nejen pro kulturistiku, ale i pro další sportovní disciplíny.

L-citrulin je neesenciální aminokyselina, která se účastní močovinového cyklu stejně jako v kulturistice známý L-arginin a L-ornitin. Citrulin je obsažen v některých potravinách (jako třeba ve vodním melounu, ze kterého byl odvozen i jeho název), ne ale v množství, které by vykazovalo takový účinek, jako když jej tělu dodáváte ve formě doplňků stravy!

Často bývá srovnáván účinek argininu a citrulinu (citrulin je prekurzorem argininu) a někteří odborníci se přiklánějí k vyšší efektivitě užívání citrulinu. Argumentují mimo jiné tím, že se citrulin v těle pomaleji rozkládá a tím zvyšuje hladinu argininu v krvi po delší dobu. Významným argumentem je také to, že zatímco arginin se vyskytuje více a ve větším množství přirozeně v potravinách a je možné tak zajistit jeho vyšší příjem cílenou stravou, u citrulinu to tak není a je to možné pouze doplňky stravy.

Nabízíme Vám variantu natural, tedy 100% čistý volný L-citrulin bez přídatných látek, a ochucené ovocné varianty.

100% L-citrulin je zárukou maximální čistoty účinné látky v suplementu. Čistější L-citrulin jednoduše v suplementačním plánu nemůžete mít. L-citrulin ve volné formě (free form) je navíc pro náš organismus naprosto přirozenou a snadno stravitelnou formou neesenciální aminokyseliny.

Doporučené dávkování:

  • obsah poloviny až 1 odměrky (3,2 – 6,4 g) rozmíchejte ve 100 – 200 ml vody
  • užívejte 20 – 30 minut před tréninkem
  • 1 odměrka je 6,4 g

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Nutriční hodnoty Extrifit 100% Pure Citrulline 300g – Pomeranč:

v 6,4g
Energetická hodnota 82 kJ
20 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0,1 g
Z toho cukry 0,1 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g
Vláknina 0 g
L-citrulin 6 g

Složení:

L-citrulin, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma, sladidlo sukralóza, přírodní barvivo beta karoten.

Alergeny:

Neobsahuje.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Extrifit


Top