Fischer ULTRALITE CROWN EF 2023/24

Tento akční a ve slevě výrobek Fischer ULTRALITE CROWN EF 2023/24 od známého výrobce Fischer snadno pořídíte u nás nyní skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 4519 Kč
Cena: 4519 Kč

Lehké běžky Ultralite Crown EF se šupinou Vario Crown zaručují bezproblémové stoupání za jakýchkoli podmínek pro začátečníky nebo pokročilejší běžkaře. Technologie Efektivní Forward, která odpouští chyby v technice, umožňuje snadný a silný odraz. Skluznice Speed Grinding 2.0 má vynikající skluzné vlastnosti. Součástí běžek je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání a vázání Control Step.

Sidecut: 49-45-47
Váha: 1320 g/194 cm

SPEED GRINDING
Nové univerzální zabroušení kamenem zaručuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za všech sněhových podmínek.

EFFICIENT FORWARD
Díky revoluční kompozici osvědčených materiálů se výrazně zvyšuje elasticita lyží: chyby odpouštějící odraz a ničím neohraničený požitek z běhu na lyžích zaručen.

VARIO CROWN
Nová generace technologie Crown: kombinace Single, Double a Gliding Crown pro účinný přenos síly a optimalizovaný skluz.

POWER LAYER
0.2 mm tenký, extrémně lehký, celoplošný laminát z přírodního vlákna a pryskyřice přináší citelné snížení hmotnosti lyže.

AIR TEC BASALITE
Speciální vzduchové kanály z lehkých druhů dřev snižují hmotnost oproti konstrukci Air Channel. Bazaltová vlákna pro dokonalou pružnost nezávislou na teplotě.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Fischer


Top