HiTec Nutrition 100% L-Carn 60 kapslí

Neodolatelný výrobek HiTec Nutrition 100% L-Carn 60 kapslí od známé společnosti HiTec Nutrition snadno můžete sehnat u nás teď opravdu levně! Teď za akční cenu 290 Kč
Cena: 290 Kč

100% L-Carn – pomáhá efektivně zvýšit tvorbu energie z tuků. L-Carnitin je nejoblíbenější spalovač u širé veřejnosti. Pomáhá efektivně zvýšit tvorbu energie z tuků, snižuje svalové napětí a tím i riziko svalového zranění. Novinka v řadě BS Blade

CO JSOU SPALOVAČE TUKU?

Spalovače tuku představují velmi významnou a účinnou součást dietního režimu. Spalovače tuků rozdělujeme na stimulační a nestimulační.

Stimulační spalovače tuků patří mezi ty nejúčinnější. Princip jejich působení spočívá ve stimulaci centrálního nervového systému a mají tzv. termogenní účinek, jehož důsledkem je zrychlení metabolizmu a mírné zvýšení tělesné teploty.

U nestimulačních spalovačů tuku se jedná se o tzv. welness neboli šetrnou kategorii. Tyto spalovače neobsahují žádné stimulátory a jejich mechanismus účinku působí odlišnou cestou. Jestliže vás zajímá, jak zhubnout a odbourat přebytečná kila, nebude vám stačit pouze užívat spalovače, jejich účinnost je samozřejmě podmíněna sportovní aktivitou.

CO JE BS BLADE 100% L-CARN ?

CARNITIN 1000 dodává organismu sportovce látku zvanou L-karnitin, po kterém značně stoupá poptávka se zvětšením fyzické aktivity organismu. Karnitin je látka přirozeně přítomná v lidském organizmu i v tělech vyšších živočichů. Původně byla izolována z masa, proto také dostala název karnitin (carnis – latinsky maso). Laicky a obrazně řečeno je tato látka lopatou, pomocí níž organizmus přikládá palivo, v tomto případě tuk, do kotle a tím dochází ke „spalování“ tuků. O této látce lze hovořit jako o hitu 21. století ve sportu zejména díky její univerzálnosti a vysoké účinnosti.

ÚČINKY BS BLADE 100% L-CARN

Karnitin je významným spalovačem tuků, umožňuje zvýšený fyzický výkon a působí i jako mozkový stimulátor (energizér i antistresor současně) při velkém fyzickém nebo psychickém zatížení, zpomaluje a oddaluje pocit únavy. Navíc má blahodárný vliv na ochranu srdečního svalu.

PRO KOHO JE URČEN BS BLADE 100% L-CARN?

L-Karnitin je vhodný pro:

  • řešení problémů s nadváhou, hubnutí a redukci podkožního tuku
  • stimulaci aktuálního výkonu
  • energizaci organismu a oddálení únavy
  • osoby se srdečními potížemi a vegetariány
  • zlepšení spermatogeneze (ideálně ve spojení s Argininem)
  • podporu redukční diety a ,,rýsování“ ve sportu

KARNITIN VE STRAVĚ

Vysoký obsah určité látky v nějaké potravině ještě neznamená, že se přímo do cílové tkáně lidského organizmu dostane to samé množství. Většinou dokonce naopak! Je známo, že nejen skoro všechny vitamíny, ale také například i esenciální aminokyseliny jako stavební prvky pro všechny bílkoviny, podléhají rozkladu při zpracování (především tepelném) jejich potravinových zdrojů. To jenom demonstruje, jak kategoricky chbné může být počítání příjmů vitamínů, minerálů a nebo i jednotlivých živin a jejich složek ze základních tabulek bez úvahy možných ztrát nebo kategorické změny povahy některých z nich. Ani karnitin v tomto případě není výjimkou.

MEGA DÁVKA V TABLETĚ

CARNITIN 1000 vyniká svou vysokou dávkou na 1 tabletu a to až 880 mg ve srovnání s běžnými carnitinovými produkty.

METABOLICKÝ PROCES BS BLADE 100% L-CARN

Karnitin má velký význam v řadě metabolických pochodů našeho těla. V buňkách slouží jako přenašeč mastných kyselin (MK) z cytosolu do buněčných mitochondrií, kde jsou MK rychle transformovány na energii. Tímto způsobem dochází k okamžitému spalování tuků místo jejich shromažďování v oblastech boků a břicha, a k šetření rezervy svalového glykogenu a aminokyselin, tvořících svalovou bílkovinu.

VÝROBA A CERTIFIKACE

Všechny látky v CARNITIN 1000 jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

Doporučené dávkování:

  • Používejte 2 kapsle 30 minut před plánovanou fyzickou námahou. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Po otevření spotřebujte do šesti měsíců. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Nutriční hodnoty HiTec 100% L-Carn 60 kapslí:

v porci 2 kapslí
L-Karnitin tartrát 1760 mg
L-Karnitin 1180 mg

Složení:

L-karnitin – L-tartrát (87%), kapsle (bovinní želatina, barvivo: oxid titaničitý), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

Alergeny:

Neobsahuje

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce HiTec Nutrition


Top