Ostrovit Pea protein isolate 480g

Tento zlevněný kus Ostrovit Pea protein isolate 480g od známé značky OstroVit můžete pořídit u nás nyní v akci. Ceny již od 195 Kč
Cena: 195 Kč

OstroVit Pea Protein Isolate je vysoce kvalitní doplněk stravy, který je zdrojem hrachového proteinového izolátu a obsahuje až 85 % bílkovin. Jedná se o veganský přípravek s jednoduchým složením dostupný ve snadno použitelné práškové formě.

Jedná se o produkt vytvořený pro sportovce a osoby se zvýšenou potřebou bílkovin.

Zdroj bílkovin – Jedna porce doplňku stravy dodá tělu 26 g bílkovin ve formě hrachového proteinového izolátu.

Jednoduché složení – Výrobek obsahuje pouze hrachový proteinový izolát bez zbytečných přísad.

Vhodné pro vegetariány a vegany – Výrobek neobsahuje složky živočišného původu.

1 porce = 2 odměrky = 30 g.

Účinnost – Balení produktu obsahuje 16 porcí přípravku.

Vhodná forma – Přípravek dostupný v práškové formě zajišťuje bezproblémové zásobování doplňkem stravy.

OstroVit Pea Protein Isolate – cenný zdroj rostlinných bílkovin

Protein je makroživina, která je základní strukturou živých organismů. Jedná se o makromolekulární chemickou sloučeninu tvořenou aminokyselinovými zbytky, které jsou spojeny peptidovými vazbami.

Mezi bílkovinami můžeme rozlišovat bílkoviny kompletní a neúplné. Kompletní proteiny obsahují všechny esenciální esenciální aminokyseliny (EAA), tedy takové, které si tělo neumí samo syntetizovat, proto je musí tělu dodávat zvenčí, spolu s každodenní stravou nebo ve formě doplňků. EAA zahrnují sloučeniny jako tryptofan, threonin a methionin. Mezi esenciální aminokyseliny můžeme rozlišit také větvené aminokyseliny (BCAA), tedy látky, jejichž metabolismus probíhá přímo ve svalech, což zvyšuje jejich atraktivitu zejména u sportovců a fyzicky aktivních lidí. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem zahrnují sloučeniny, jako je isoleucin, leucin a valin. Nekompletní bílkoviny jsou naproti tomu struktury, které neobsahují všechny esenciální aminokyseliny, a proto je důležité konzumované produkty vhodně kombinovat, aby tělu dodaly všechny cenné sloučeniny.

Hrachový proteinový izolát použitý v OstroVitu je sloučenina, která se vyznačuje bohatým aminokyselinovým profilem, který má pozitivní vliv na kvalitu doplňku stravy a činí z preparátu plnohodnotný produkt, který mohou užívat i lidé, kteří dodržují rostlinná strava.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Pea Protein Isolate:

Protein obsažený v přípravku přispívá k růstu svalové hmoty a také přispívá k udržení svalové hmoty. Kromě toho makronutrient podporuje udržení zdravých kostí.

SLOŽENÍ:

obsahuje: viz. tabulka parametrů

DÁVKOVÁNÍ:

Rozmíchejte 30g porci (2 odměrky) ve 300-350 ml vody. Užívejte jednou denně po tréninku.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada (náhrada) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při teplotě 15-25°C v uzavřené nádobě, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Průměrné nutriční informace

ve 100 g v 1 dávce 30 g
Energetická hodnota 1839 kJ (22%*) 551,7 kJ (7%*)
Energetická hodnota 436 kCal (22%*) 130,8 kCal (7%*)
Bílkoviny – proteiny 85 g (170%*) 25,5 g (51%*)
Sacharidy – uhlohydráty 1,4 g (1%*) 0,42
Tuky 8 g (11%*) 2,4 g (3%*)
z toho nasycené mastné kyseliny 2,1 g (11%*) 0,63
Vláknina 9,3 g 2,79 g
Sůl 1,48 g (25%*) 0,44

Další produkty z kategorie Proteiny

Další produkty od výrobce OstroVit


Top