Ostrovit Supreme pure tri-creatine malate 500g

Tento kvalitní produkt Ostrovit Supreme pure tri-creatine malate 500g od značky OstroVit snadno můžete najít u nás opravdu levně. Teď v akci 464 Kč
Cena: 464 Kč

Kreatin malát s kombinací kyseliny jablečné v poměru 1:3 s ideální biologickou dostupností.

Kreatin malát opakovaně zvyšuje anabolické, ergogenní a antikatabolické účinky kreatinu.

Kreatin je organická sloučenina složená z proteinových fragmentů nacházejících se ve svalové tkáni. Hlavním úkolem kreatinu je ukládat energii do svalů, což zvyšuje množství energie využitelné při cvičení.

Zvýšený obsah energie ve svalech vede ke zvýšení síly a vytrvalosti těla a tím k pravidelnému zvyšování efektivity tréninku. Navíc urychluje růst čisté tělesné hmoty, zvyšuje svalovou sílu a zvyšuje výkonnost organismu. Zvýšený obsah kreatinu přispívá k rychlejší regeneraci svalů mezi tréninkovými sériemi.

Kreatin malát je jednou z nejrozpustnějších forem kreatinu, která se v těle velmi dobře vstřebává a účinně přeměňuje na fosfokreatin. Vyznačuje se vysokou stabilitou, díky větší odolnosti vůči žaludečním enzymům.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Kreatin malát.

DÁVKOVÁNÍ:

Rozmíchejte 2,5 g (1/2 odměrky) ve 100 – 150 ml vody nebo šťávy. V tréninkové dny pijte 2 porce denně – jednu hned po probuzení a druhou po tréninku. V netréninkové dny vypijte 1 porci denně po probuzení.

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 2,5 g
Tri-kreatin malát 100000 mg 2500 mg
z toho Kreatin 74120 mg 1853 mg

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce OstroVit


Top