Spokey BREM Šnorchl

Tento kvalitní a žádaný produkt Spokey BREM Šnorchl od odblíbeného výrobce Spokey jednoduše získáte právě nyní v akci. Aktuálně v akci za 248 Kč
Cena: 248 Kč

Šnorchlování #veSpokeyStylu

Bez specializovaného vybavení může být obtížné obdivovat krásu podmořského světa a jeho magickou flóru a faunu. Šnorchly byly vytvořeny speciálně pro milovníky podvodního dobrodružství! Díky nim bude šnorchlování, tedy sport, který spočívá v plavání na hladině vody s ponořenou tváří do vody a pozorování podvodního života, ještě lepší!

Šnorchl Spokey BREM je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezpečnost pod vodou a dlouhé a uspokojivé používání. Šnorchl je vyrobený z PVC, nástupek ze silikonu a ventil z PC. Díky použití této kombinace materiálu, je šnorchl Spokey tou nejlepší volbou!

Jeden ze základních prvků šnorchlovacího vybavení

Zabudovaný ventil ve spodní části šnorchlu zaručuje bezproblémové proudění vzduchu ven. Kromě toho také usnadňuje odstraňování vody během vynořování se na hladinu. Model Spokey Crucian má navíc horní blokádu, která zabraňuje vlití vody do šnorchlu během ponoření. Tento šnorchl je ideální volbou jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé milovníky šnorchlování.

Horní blokáda a spodní ventil zabraňují vniknutí vody do šnorchlu během potápění. Šnorchl má sponu, díky které jej snadno připnete k jakékoliv masce.

Šnorchly Spokey zajišťují pohodlné a snadné dýchání pod vodou.

URČENO:

Rekreační šnorchlování

Parametry:

náustek: silikon

trubka: PVC

ventil: PC

spodní ventil

horní blokáda

spona (možnost připnutí k masce)

Váha: 0.31500 kg

Další produkty z kategorie Šnorchly

Další produkty od výrobce Spokey


Top