Svorto Balzám pro kožené a membránové materiály 100 g

Velmi oblíbený výrobek Svorto Balzám pro kožené a membránové materiály 100 g originál od výrobce Svorto pořídíte zde téměř zdarma! Nabídky již od 135 Kč
Cena: 135 Kč

Je vhodný k regeneraci a ochraně přírodních hladkých kožených materiálů před popraskáním. Je vhodný k regeneraci a ochraně přírodních hladkých kožených materiálů před popraskáním. Zvláště pak je vhodný pro ty výrobky, které přichází často do styku s vlhkem a pak vyschnou. Přírodní materiály bohužel sesychají a následně mohou v namáhaných místech praskat, pokud nejsou dobře a průběžně ošetřovány těmito typy balzámů. Výrobek je vhodný pro obuv kombinovanou s tex-membránami. Obsažená receptura je složená z včelího a přírodního vosku v kombinaci se zvláčňujícími oleji. Výrobek není vhodný pro vlasové materiály typu Velur – Nubuk a přírodní usně bez povrchové úpravy.

Upozornění:
Po nanesení balzámu světlé materiály tmavnou, nanášejte pouze v tenké vrstvě a nechejte vsáknout do materiálu a pak müžete opakovat, zbytky přípravku z povrchu mûžete setřit.

Návod na použití:
Barevnou a materiálovou snášenlivost vyzkoušejte na méně viditelném místě. Nanášejte vždy na čisté povrchy. K citlivému odstranění nečistot je vhodnější používat čisticí pěny. Obsažené Íátky v pěně účinně odstraní nečistoty a současně nedochází promáčení. Odeberte menší množství balsamu, rozetřete po povrchu a nechejte voině vsáknout. Ošetřujte maximálně 1-2x týđnē, aby nedocházelo k příliś velkému promaštění.

Složení: vazelina, přírodní vosky, parafin, minerální olej.

Skladování:-+5 „C až +25 „C.

Další produkty z kategorie Impregnace a ochranné přípravky

Další produkty od výrobce Svorto


Top